З приводу сьомої річниці початку Євромайдана 20 листопада 2020 р. Інститут «Діалог» організував і провів у Києві прес-конференцію на тему: «21 листопада – сьома річниця Революції Гідності. Чому розслідування злочинів проти Євромайдану досі триває, а поплічники Януковича повертаються до влади?»

Згідно з результатами дослідження, проведеного в Харкові з 5 по 11 жовтня 2020 року, за чинного мера готові проголосувати 69% виборців.

Керівник Інституту «Діалог» Андрій Миселюк 25 вересня 2020 року виступив на прес-конференції «Кандидати в ОТГ: лідери громад чи «грошові мішки»?» в інформаційному агентстві  «Українські новини».

Директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк узяв участь у роботі круглого столу «Політична освіта в Україні: сучасний стан і перспективи удосконалення». Захід був проведений 18 грудня 2019 року Центром Разумкова за підтримки Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні. 

Інститут соціально-політичного проектування «Діалог» 5 грудня організував біля офісу президента України підписання петиції-звернення до президента України Володимира Зеленського. У підписаному документі - заклик до голови держави забезпечити дотримання українських національних інтересів під час його переговорів із президентом Росії Володимиром Путіним 9 грудня у Парижі.

3 березня 2017 р. Інститут "Діалог" організував та провів у Києві круглий стіл на тему «Україна і Польща – природні союзники у протистоянні «гібридній» агресії: ефективні формати взаємодії».

10 лютого 2017 року у Києві відбулась прес-конференція на тему «Трикутник Україна – США – Росія: «перезавантаження» розпочалось». Вона була проведена Інститутом «Далог» як складова спеціального проекту Інституту - комунікаційного майданчику «Україна – Росія: Діалог».

Експертне опитування «Вихід із кризи є: експертна карта рішень» було проведено 1-5 квітня 2016 Інститутом соціально-політичного проектування "Діалог" за підтримки громадської організації "Європейська ініціатива". Його результати були презентовані Інститутом «Діалог» 6 квітня на прес-конференції в Києві.

Експерти Інституту «Діалог» узяли участь у роботі заходу «Стратегічна сесія розвитку Оболонського району» та у ході обговорення запропонували неформальний девіз «Не пивом єдиним!» для просування позитивних сторін життя Оболоні.

Найбільш резонансним коментарем експертів Інституту «Діалог» за грудень 2015 р. став аналіз причин та наслідків розколу в штабі енергоблокади Криму.

Прогноз Інституту «Діалог» відразу після заяви народного депутата Дмитра Яроша про звільнення з поста голови партії «Правий сектор» про те, що 1) вже в наступному році Ярош створить нову політсилу і 2) ця сила буде націоналістичного спрямування повністю підтвердився. 28 грудня Дмитро Ярош заявив про створення в лютому 2016 року нового націоналістичного руху. І закликав членів і прихильників «Правого сектора» вступати в його нову організацію.