З приводу сьомої річниці початку Євромайдана 20 листопада 2020 р. Інститут «Діалог» організував і провів у Києві прес-конференцію на тему: «21 листопада – сьома річниця Революції Гідності. Чому розслідування злочинів проти Євромайдану досі триває, а поплічники Януковича повертаються до влади?»

На заході виступив директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк, а також народний депутат України Вікторія Подгорна (фракція "Слуга народу"), керівник Центру сприяння реформам Георгій Чижов, політичний та економічний експерт GrowFord Institute Валерій Клочок.

З точки зору організаторів прес-конференції винесені для обговорення теми - не завершене розслідування злочинів проти Євромайдану і процес повернення до влади поплічників Януковича - це хоч і різні за суттю, проте пов’язані між собою питання.

Оскільки маємо справу з двома не вирішеними до кінця великими завданнями, які суспільство поставило під час Євромайдану перед новими людьми у владі.

Завдання перше: прибрати повністю з влади старі кадри і організувати життя в країні на якісно нових засадах. Або іншими словами - «жити по-новому».

Друге завдання: провести швидке та ефективне розслідування злочинів команди Януковича проти тих, хто вийшов на вулиці під час Революції Гідності 2013-2014 років проголосити ці вимоги життя за новими принципами.

На заході його учасники обговорювали причини того, чому ці питання станом на сьогодні не вирішені та прогнозували, чи будуть вони вирішені найближчим часом.

Відео пресс-конференції - https://www.youtube.com/watch?v=x6TCJMK9z4Q&feature=youtu.be