Канцлер Німеччини Ангела Меркель використала свій візит до Москви 10 травня, аби особисто нагадати президентові Росії Володимиру Путіну про неприпустимість ескалації ситуації на Донбасі, й зокрема про неприпустимість наступу на Маріуполь. Про це директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк сказав під час виступу у прямому ефірі радіостанції «Голос столиці» 11 травня

Про це політолог, директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк сказав під час виступу у прямому ефірі телеканалу NewsOne 12 травня.

Інформація підприємця Дмитра Фірташа на судовому процесі у Австрії щодо його ролі у проведенні переговорів між лідерами Євромайдану Петром Порошенко та Віталієм Кличко безпосередньо не вплине на популярність та вплив президента Порошенко й мера Києва Кличко. В той же час ця інформація змусить і президента, і столичного мера надати пояснення щодо їхньої участі у тіньових переговорах з одним із найвпливовіших українських олігархів після перемоги Євромайдану.

Про це директор Інституту «Діалог» Андрій Міселюк сказав, виступаючи 5 травня в прямому ефірі телеканалу «112.Украіна».

Таку думку директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк висловив в ефірі програми «Актуально» телеканалу «УТР» 5 травня.

Блокування 7 квітня парламентської трибуни депутатами, які вимагали створення комісії для розслідування звинувачень на адресу уряду з боку екс-керівника Державної фінансової інспекції Миколи Гордієнка, - це другий етап кампанії з дискредитації Кабінету міністрів, метою якої є відставка прем'єра і дестабілізація ситуації в країні.

Своїми заявами про переслідування з боку СБУ як «політичного жандарма» влади лідер Комуністичної партії України намагається підвищити свій статус як впливового діяча опозиції. Про це директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк сказав 6 квітня у прямому ефірі телеканалу «112 Україна». Таким чином політолог прокоментував заяви вважає кримінальне переслідування комуністів політичним замовленням.

«У справах щодо розслідування злочинів на Майдані накопичено багато свідчень і матеріалів, є підозрювані. І немає лише одного - відмашки, аби все це почало рухатися. А відмашки немає тому, що система само збереглася». Про це директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк сказав 1 квітня під час прямого ефіру на радіо «Ера ФМ».

«Почав боротьбу із крадіжкою державних фінансів у великих розмірах із затримання керівників Держаної служби з надзвичайних ситуацій UPDATE `andy_dialog`.`eko_content` SET `introtext`=ДСНС) Сергія Бочковського та його заступника Василя Стоєцького, владі необхідно продовжити ліквідацію злочинних схем в усіх сферах. Чи буде "нульова терпимість" щодо всіх корупціонерів – це питання на сьогодні залишається відкритим».

Нарешті розпочався процес приведення олігархів до того, щоб всі вони діяли за одними, прозорими і зрозумілими правилами. Цей процес потрібно було починати, як кажуть, «навіть не вчора, а ще позавчора». На жаль процес примушення олігархів до роботи за цими правилами почався з великими перекосами.

Можна очікувати напередодні 9 травня й активізації військової активності росіян на Донбасі, й проведення ними терористичних, диверсійних актів.