«У справах щодо розслідування злочинів на Майдані накопичено багато свідчень і матеріалів, є підозрювані. І немає лише одного - відмашки, аби все це почало рухатися. А відмашки немає тому, що система само збереглася». Про це директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк сказав 1 квітня під час прямого ефіру на радіо «Ера ФМ».

«Почав боротьбу із крадіжкою державних фінансів у великих розмірах із затримання керівників Держаної служби з надзвичайних ситуацій UPDATE `andy_dialog`.`eko_content` SET `introtext`=ДСНС) Сергія Бочковського та його заступника Василя Стоєцького, владі необхідно продовжити ліквідацію злочинних схем в усіх сферах. Чи буде "нульова терпимість" щодо всіх корупціонерів – це питання на сьогодні залишається відкритим».

Нарешті розпочався процес приведення олігархів до того, щоб всі вони діяли за одними, прозорими і зрозумілими правилами. Цей процес потрібно було починати, як кажуть, «навіть не вчора, а ще позавчора». На жаль процес примушення олігархів до роботи за цими правилами почався з великими перекосами.

Можна очікувати напередодні 9 травня й активізації військової активності росіян на Донбасі, й проведення ними терористичних, диверсійних актів.

Кредит МВФ Україні, який поза всяким сумнівом буде схвалений завтра Радою директорів Фонду дозволить стабілізувати і курс національної валюти і економічну ситуацію в цілому на більш надійних засадах

Для США не так важливо надати цю зброю Україні, як мати можливість у будь-якій потрібний момент зробити цей крок.

Це зазначив 2 лютого директор Інституту «Далог» Андрій Миселюк під час виступу на «Радіо «Свобода».

Желание Виктора Януковича делегировать ВР полномочия по решению проблемы Тимошенко имеет целью провести выгодный ему вариант.

Увольнение Рената Кузьмина улучшит позиции президента Виктора Януковича на переговорах с ЕС по делу Тимошенко, а также расширит пространство для решения этого вопроса.

404: Not Found

Sorry, but the content you requested could not be found