10 лютого 2017 року у Києві відбулась прес-конференція на тему «Трикутник Україна – США – Росія: «перезавантаження» розпочалось». Вона була проведена Інститутом «Далог» як складова спеціального проекту Інституту - комунікаційного майданчику «Україна – Росія: Діалог».

Під час прес-конференції політологи - директор Інституту соціально-політичного проектування «Діалог» Андрій Миселюк та голова Фонду української політики Кость Бондаренко - проаналізували, як вже змінюються і яким чином зміняться протягом 2017-го року позиції України і Росії в цьому трикутнику з урахуванням нового курсу президента США Дональда Трампа. На заході були представлені найбільш ймовірні варіанти розвитку цих відносин.

Зокрема, на думку Андрія Миселюка, у найближчі місяці адміністрація Трампа буде продовжувати робити частково вдалі спроби пом’якшити санкції проти Росії. «Виглядає так, що Трамп, який буде мотором цього процесу, обрав курс на поступове зменшення обсягу санкційного пакету. Зокрема, він буде просувати необхідність розділяти санкції «за Крим» і «за Донбас», «нагородити» Росію за її миротворчі ініціативи на Донбасі та за її можливу готовність врахувати інтереси США у Сирії тощо», прогнозує політолог.

Експерт також впевнений, що керівництву України потрібно якомога скоріше розробити нову дієву тактику співробітництва із командою Трампа: «Є шанс скорегувати існуюче ставлення Трампа до конфлікту України та Росії. Для цього  необхідно запропонувати новому господарю Білого дома практичні переваги для нього, його влади і для США в цілому у разі підтримки важливих для України позицій у її конфлікті із Росією».