Коментарi та аналiтика

«Енергетична криза та криза вартості життя – це ті фактори, які роз’єднають західні країни у підтримці України. І змусять Захід натиснути на Україну, щоб та прийняла умови Москви у закінченні війни».

Її основний фронт у 350 км буде пролягати від Херсона до Запоріжжя.

При спостеріганні за розвитком військової блокади Тайваню Китаєм виникає стійке дежа-вю із діями Росії у декілька вирішальних тижнів минулої зими перед початком повномасштабного вторгнення в Україну.

Америка шостий місяць в Україні не може із необхідною суворістю покарати Росію за руйнування світового порядку = Китай приймає естафету від РФ і забороняє керівникам США відвідувати Тайвань.

У України і наших західних союзників залишилось рівно півтора місяця для того, щоб запобігти включенню окупованих Росією українських територій до складу РФ.

Момент, в якому зараз перебуває війна Росії проти нашої країни, є переламним.

Шанси того, що Україна зможе скористатися існуючим вікном можливостей закінчити «гарячу» фазу війни до початку зими  чим далі, тим більше зростають.

За підсумками роботи круглого столу "Війна в Україні у західних ЗМІ: чому ця тема відійшла на другий план та як її повернути на провідне місце" 7 липня 2022 року організатор заходу Інститут «Діалог» підготував практичні рекомендації щодо повернення теми війни в Україні на провідне місце  у західні ЗМІ.

Публічно оголосив про це і відразу перейшов до практики британський прем’єр Джонсон.

Символіст Путін у своїй уявній війні із Америкою хоче саме 11 вересня зруйнувати…ні, не вежі ВТО, а уявлення про могутність та непереможність США.

Колективний Захід настільки захопився вправою із малювання ідеальної лінії «Як знайти й утримати мінімальний рівень підтримки України, аби вона лише не впала під ударами РФ у поєднанні із нульовим ризиком прямого конфлікту з Росією», що почав програвати в Україні.