Коментарi та аналiтика

У той час, поки багато уваги з боку західних політиків було залучено до форми резонансних заяв президента Франції Макрона щодо можливого направлення військ НАТО в Україну, зміст ідеї про можливе збільшення військової присутності Альянсу в Україні прояснив чеський президент Петр Павел.

Для того, щоб отримати коридор нових можливостей у шантажі й «кишинівського режиму», й Заходу в цілому для просування вигідного Москві порядку денного.

Замість цього визнайте: в Україні ви захищаєте самих себе. Україна – не одержувач вашої благодійної допомоги, а невід’ємна складова  загальноєвропейського безпекового простору - Європейського оборонного союзу.

Настав час провести ревізію засобів, які є у нашої країни в наявності для того, щоб захиститися проти зазіхань цього американського політика на наш суверенітет і наші національні інтереси.

Ми раптом опинилися на великому полі невідомого, де знаходяться пов’язані із цієї відставкою додаткові загрози та виклики.

І тепер головне питання – чи отримає головком ЗСУ необхідні повноваження для реалізації його проривного плану виходу із глухого кута на полі бою.

60-мільярдна допомога від США міцно застрягла у глухому куті як заручниця американської передвиборчої боротьбі. У цих умовах із благословення адміністрації президента Байдена естафету від США у військовій допомозі нашій країні перехоплюють європейські країни.

Це глибоко прорахована комбінація практичних способів виходу вже у другій половині цього року із позиційної війни. Вона дозволить не тільки знищити ворога, але й забезпечить існування самої державності України.

Головна увага США у глобальному протистоянні із державами «Осі ревізіоністів» зміщується з війни Росії в Україні на неминучу конфронтацію з Іраном. 

Дві країни планують підписати безпекові угоди з Україною вже наступного місяця. Інші – зроблять це протягом цього року.

Проміжні підсумки масового протесту у Башкирії, де омоновці протистояли тисячам протестувальників.