Коментарi та аналiтика

Як мінімум найближчим часом визнання українським парламентом Росії державою-терористом, на жаль, не відбудеться. До такого висновку дійшла наша ініціативна група з ухвалення такого закону у Верховній Раді після з'ясування перспектив цього  закону безпосередньо з представниками провідних фракцій ВР.

Господар Кремля зрозумів: війну в Україні він програ́є.

Лише послаблення Росії внаслідок її поразки в Україні без розпаду РФ на дрібні та слабкі держави збереже величезну  загрозу безпеці як України, так і Заходу.

Офіційне визнання Росії державою-терористом зажене РФ у практично повну ізоляцію. І водночас надасть можливість нашій країні позитивно вирішити дуже складне завдання отримання заморожених на Заході російських грошей.

Після двох місяців війни з РФ потік західної військової допомоги України радикально змінює призначення. Якщо до цього часу це були озброєння для ефективного захисту від російського наступу, то тепер Захід надасть всю необхідну допомогу для того, щоб РФ отримала в Україні розгромну поразку. Яка стане наслідком повномасштабного наступу України, яка буде озброєна необхідною для цього західною зброєю.

Британія є і залишиться єдиною провідною європейською країною, яка повністю зацікавлена у збереженні суверенної та сильної України. Вірно і зворотне - Україна готова виступити головним драйвером у Східній Європі для повернення Великої Британії в якості провідного гравця на авансцену світової політики.

Бо на найглибшому духовному рівні, він порушив засадничий принцип життя: дитина не може вбивати матір, яка надала йому життя. Але під акомпанемент словопомолу про нерозривний зв'язок Росії із Київською Руссю та про "Киев - мать городов русских" господар Кремля вирішив вбити цю матір.

Тільки не у вигляді реального початку "Битви за Донбас" у стилі переломних битв Другої світової, а у вигляді вербального анонсу про спробу взяти під контроль територію від Донбасу до Придністров'я.

Росію, яка намертво загрузла в Україні та на очах всього світу програла тут перший етап війни, продовжують  рвати.

Цілком вірогідно, що саме під ранок завтрашнього дня, 22 квітня, росіяни голосно і виразно розпочнуть ту саму масштабну "Битву за Донбас" у стилі найбільших битв Другої світової. На кшталт битви на Курській дузі - із масованою артпідготовкою, рухом танкових армад тощо.

"Увага на Чорноморський фронт і на те, що тут відбудовуватиметься найближчим часом", - таким чином закінчувався аналітичний матеріал Інституту "Діалог" "Як заГарпунити Путіна" за декілька днів до атаки на флагман російського ЧФ крейсер " Москва". Оскільки вже на той момент було зрозуміло - саме на морському напрямі у наших військових з'явилося унікальне вікно можливостей для перехвату стратегічної ініціативи у Росії.