Коментарi та аналiтика

«Червона лінія» у припиненні війни на Донбасі, яку президент Володимир Зеленський та його команда згідно із їхніми запевненнями начебто «не будуть перетинати за жодних умов», насправді вже перейдена. Є факт: ще 1 жовтня Києвом і де-юре і де-факто схвалений вигідний виключно Росії сценарій врегулювання конфлікту на території «особливих районів Донецької та Луганської областей» з легалізацією там ставлеників Москви в якості офіційної влади. Цей сценарій зовсім не враховує інтереси України».

Єдиний шанс для України запобігти добудові та запуску газопроводу «Північний потік-2» вже в найближчій перспективі - терміново запропонувати Євросоюзу чіткий, грамотно виписаний бізнес-план з модернізації та подальшого використання української газотранспортної системи (ГТС). Про це політолог, директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк сказав 23 квітня в прямому ефірі телеканалу «112.Украіна».

Якщо українська влада прийме однозначне рішення розпочинати практичну реінтеграцію окупованих територій Донбасу (на цей час такого офіційного рішення немає), то саме Київ має спочатку розробити чіткий та реалістичний план виконання цього завдання. Лише потім цей план можна остаточно узгодити з іноземними партнерами нашої країни, обов’язково обнародувати його й приступати до реалізації. 

Про це політолог, директор Інституту «Діалог» сказав під час виступу у прямому ефірі телеканалу «112.Україна».

Лідер парламентської  фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко прийняла рішення про виключення з фракції народного депутата Надію Савченко тільки після того, як дії Савченко почали напряму негативно впливати на політичний імідж та політичні перспективи самої Тимошенко.

Поки що Україні не вдалося вийти на траєкторію сталого економічного розвитку, що дозволило би на практиці впевнено забезпечити нові соціальні стандарти, які закладаються в державний бюджет країни на 2017 рік.

Спроби розвести війська у зоні конфлікту на Донбасі лише на трьох невеликих ділянках приречені на поразку. Таку думку політолог, директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк висловив у прямому ефірі телеканалу «112.Україна».

В ближайшее время вопрос предоставления особого статуса Донбассу выноситься на голосование в сессионный зал Верховной Рады не будет. Такой прогноз политолог, директор Института «Диалог» сделал в прямом эфире телеканала «112.Украина».

Найближчим часом питання надання особливого статусу Донбасу виноситись на голосування в сесійний зал Верховної Ради не буде. Такий прогноз політолог, директор Інституту «Діалог» зробив у прямому ефірі телеканалу «112.Україна».

Сам по собі факт того, що МВФ після більш, ніж річної затримки, нарешті, виділив Україні черговий транш - однозначно позитивний факт. Однак, є цілий ряд важливих нюансів, які не дозволяють говорити про усунення проблем у взаєминах з Фондом і про райдужні перспективи співпраці нашої країни з МВФ. Таку думку політолог, директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк висловив 15 вересня в прямому ефірі радіостанції «Голос столиці».

При підготовці бюджету країни на 2017 рік найголовніше в тому, щоб цей документ був реалістичний та адекватний існуючим економічним реаліям. Про це політолог, директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк сказав у прямому ефірі телеканалу «112.Україна». Таким чином експерт прокоментував заяву прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана про те, що уряд подасть на цьому тижні «чесний» бюджет країни на 2017 рік.  

Ситуацію з контрабандою на Сході в ефірі радіостанції Голос Столиці прокоментував директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк.