Коментарi та аналiтика

Цікаво: коли деякі наші вщент ліберальні та безмежно терпимі ЗМІ почнуть із гнівом писати не про черговий «гомофобний» скандал, а про скандал «гомофілійний»?

«Путін не хоче використовувати «Спутник V» як ліки для російського народу - він пропонує її світові як ще одну гібридну зброю для втілення принципу «розділяй і володарюй».

Скажіть, Вас теж вражають рішучі та смілі дії влади останніх тижнів? Старі вовки у рідних лісах дохнуть стадами – Зеленський і його люди діють так, начебто на дворі весна 2019 року, а не зима-2021.

Україна й за Байдена цікавитиме США в першу чергу як полігон в їхньому протистоянні з РФ. Які дивіденди отримаємо ми від цієї цікавості – залежить від того, де Вашингтон проведе межі цього полігону.

У нашої країни з’явився унікальний шанс - стати поруч із Грузією прикладом пострадянської країни, якій ВДАЛОСЯ. Але вдасться лише у випадку у продовженні «жорсткої підтримки» з боку Джо Байдена.

Тепер Зеленському та його оточенню треба буде дуже постаратися. Щоб своєю грою пішаками на великій шахівниці Джо Байдена проти чорних Володимира Путіна не розчарувати партнерів по грі у Вашингтоні.

Чим швидше падатиме підтримка президента Зеленського і «Слуги народу» та їхній вплив, тим все активніше для свого політичного виживання вони залучатимуть механізми прямих референдумів.

«Закон про штрафи для власників бізнесу, якщо він обслуговує людину без маски - не чітко виписаний юридичний документ. Який залишає широке поле для маніпуляцій, зловживань та різних трактувань цих вимог». Про це політолог, директор Інституту «Діалог» сказав 14 січня 2021 року під час виступу в прямому ефірі на телеканалі «Україна 24».

І змушений був «включити задню» - поспіхом скасував підвищення цін на газ для населення з 1 січня. Це відбулося після серії протестів проти цього підвищення по всій країні.

Кожний новий український президент-революціонер, який лише обіцяє виборцям кардинальну зміну правил життя, а сам при цьому не має здібностей виконати ці обіцянки,  незмінно відправляється цими виборцями у нокдаун.

Після прольоту над гніздом МВФ (внаслідок неприйняття «антиколомойського» закону про Приватбанк) на допомогу прийде Міхеїл Саакашвілі зі своїм чарівним шармом успішного реформатора та великими міжнародними зв’язками.