Коментарi та аналiтика

Безпековий фактор не є головним пріоритетом «Східного партнерства» Євросоюзу, проте внаслідок «гібридної» агресії Росії проти України та інших країн-членів «Східного партнерства» ці країни змушені постійно співпрацювати разом задля пошуків ефективних відповідей на ці «гібридні» виклики.  Про це політолог, директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк сказав у понеділок у прямому ефірі програми «Порядок денний» Національного радіо України. Дипломат та політик Ігор Осташ, який також брав участь у програмі, підтримав цю тезу Андрія Миселюка.

Задля ефективної боротьби із російським медійним впливом у зоні АТО Україні необхідно на постійній основі, систематично створювати специфічний високоякісний медійний продукт, розрахований саме на населення у зоні АТО.

Президент Петро Порошенко дав прес-конференцію, на якій повідомив про останні економічні успіхи. Заяви глави держави проаналізував політолог, директор Інституту "Діалог" Андрій Миселюк.

Рівень популізму навіть за часів Ющенка був нижчим і не настільки масштабним. Причому Опозиційний блок не підвищує свій рівень популізму, він його постійно тримає на середньому рівні. А ось Саакашвілі і «Батьківщина» змагаються за перше місце. І у них реально зашкалює рівень обіцянок.

При формуванні уряду Гройсмана економічний блок, де повинні бути задіяні грамотні реформатори, антикризові менеджери, може бути оголений, спрогнозував політолог, директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк.

Шокін перебуває вже останні дні на посаді генпрокурора. І він намагається їх використовувати максимально для того, щоб убезпечити і свої позиції, і людей, які представляють собою замкнуту прокурорську касту. Яку намагаються якимось чином дискредитувати або в неї увійти зі своїми правилами інші зовнішні гравці, уособленням яких є той же Сакварелідзе.

Комітет з питань регламенту та організації роботи Верховної Ради, який 15 березня відхилив проект постанови про відставку прем'єр-міністра Арсенія Яценюка як таку, що не відповідає законодавству, констатував очевидне.

Парламентські фракції «Батьківщина» і «Самопоміч» підтримали реноме послідовних, пристрасних борців з Кабміном, і зараз розігрують апокаліптичні сценарії щодо недієздатності коаліції. Про це 17 лютого сказав в ефірі радіостанції Голос Столиці політолог, директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк.

Заява про відставку міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавічуса розкрила дві серйозні проблеми переформатування уряду, головною з яких є тиск команди президента на членів уряду.

Заява голови Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі щодо легалізації грального бізнесу обумовлена його схильністю до голосного піару, а також бажанням очолити фінансові потоки. Про це в  коментарі УНН заявив директор Інституту  “Діалог” Андрій Миселюк.

Зміни до Конституції у другому читанні щодо децентралізації та особливого статусу Донбасу на нинішній сесії Верховної Ради ухвалені не будуть. Такий прогноз директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк зробив 18 січня у прямому ефірі телеканалу «112.Україна».