Коментарi та аналiтика

І за формою, і за змістом заява народного депутата Надії Савченко про початок нового голодування є піар-акцією її партії "Батьківщина". Про це політолог, директор Інституту "Діалог" Андрій Миселюк сказав сьогодні в прямому ефірі телеканалу "112. Україна".

Спільна слідча група з представників п'яти країн із розслідування катастрофи малайзійського літака Боїнг рейсу MH-17 буде змушена шукати нові, неординарні шляхи для того, щоб притягнути до відповідальності російських військових, які знищили два роки тому цивільний літак в небі над Донбасом. Про це політолог, директор Інституту "Діалог" Андрій Миселюк сказав у понеділок в прямому ефірі телеканалу "112.Украіна".

Безпековий фактор не є головним пріоритетом «Східного партнерства» Євросоюзу, проте внаслідок «гібридної» агресії Росії проти України та інших країн-членів «Східного партнерства» ці країни змушені постійно співпрацювати разом задля пошуків ефективних відповідей на ці «гібридні» виклики.  Про це політолог, директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк сказав у понеділок у прямому ефірі програми «Порядок денний» Національного радіо України. Дипломат та політик Ігор Осташ, який також брав участь у програмі, підтримав цю тезу Андрія Миселюка.

Задля ефективної боротьби із російським медійним впливом у зоні АТО Україні необхідно на постійній основі, систематично створювати специфічний високоякісний медійний продукт, розрахований саме на населення у зоні АТО.

Президент Петро Порошенко дав прес-конференцію, на якій повідомив про останні економічні успіхи. Заяви глави держави проаналізував політолог, директор Інституту "Діалог" Андрій Миселюк.

Рівень популізму навіть за часів Ющенка був нижчим і не настільки масштабним. Причому Опозиційний блок не підвищує свій рівень популізму, він його постійно тримає на середньому рівні. А ось Саакашвілі і «Батьківщина» змагаються за перше місце. І у них реально зашкалює рівень обіцянок.

При формуванні уряду Гройсмана економічний блок, де повинні бути задіяні грамотні реформатори, антикризові менеджери, може бути оголений, спрогнозував політолог, директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк.

Шокін перебуває вже останні дні на посаді генпрокурора. І він намагається їх використовувати максимально для того, щоб убезпечити і свої позиції, і людей, які представляють собою замкнуту прокурорську касту. Яку намагаються якимось чином дискредитувати або в неї увійти зі своїми правилами інші зовнішні гравці, уособленням яких є той же Сакварелідзе.

Комітет з питань регламенту та організації роботи Верховної Ради, який 15 березня відхилив проект постанови про відставку прем'єр-міністра Арсенія Яценюка як таку, що не відповідає законодавству, констатував очевидне.

Парламентські фракції «Батьківщина» і «Самопоміч» підтримали реноме послідовних, пристрасних борців з Кабміном, і зараз розігрують апокаліптичні сценарії щодо недієздатності коаліції. Про це 17 лютого сказав в ефірі радіостанції Голос Столиці політолог, директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк.

Заява про відставку міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавічуса розкрила дві серйозні проблеми переформатування уряду, головною з яких є тиск команди президента на членів уряду.