Коментарi та аналiтика

При формуванні уряду Гройсмана економічний блок, де повинні бути задіяні грамотні реформатори, антикризові менеджери, може бути оголений, спрогнозував політолог, директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк.

Шокін перебуває вже останні дні на посаді генпрокурора. І він намагається їх використовувати максимально для того, щоб убезпечити і свої позиції, і людей, які представляють собою замкнуту прокурорську касту. Яку намагаються якимось чином дискредитувати або в неї увійти зі своїми правилами інші зовнішні гравці, уособленням яких є той же Сакварелідзе.

Комітет з питань регламенту та організації роботи Верховної Ради, який 15 березня відхилив проект постанови про відставку прем'єр-міністра Арсенія Яценюка як таку, що не відповідає законодавству, констатував очевидне.

Парламентські фракції «Батьківщина» і «Самопоміч» підтримали реноме послідовних, пристрасних борців з Кабміном, і зараз розігрують апокаліптичні сценарії щодо недієздатності коаліції. Про це 17 лютого сказав в ефірі радіостанції Голос Столиці політолог, директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк.

Заява про відставку міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавічуса розкрила дві серйозні проблеми переформатування уряду, головною з яких є тиск команди президента на членів уряду.

Заява голови Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі щодо легалізації грального бізнесу обумовлена його схильністю до голосного піару, а також бажанням очолити фінансові потоки. Про це в  коментарі УНН заявив директор Інституту  “Діалог” Андрій Миселюк.

Зміни до Конституції у другому читанні щодо децентралізації та особливого статусу Донбасу на нинішній сесії Верховної Ради ухвалені не будуть. Такий прогноз директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк зробив 18 січня у прямому ефірі телеканалу «112.Україна».

В Генпрокуратурі стався особистий конфлікт між генпрокурором Віктором Шокіним та його заступником Віталієм Касько. Генпрокурор Віктор Шокін відчуває, що крісло під ним «хитається», тому будь-якими способами намагається відстрочити свою відставку. 

Чи вдалося Росії створити «заморожений» конфлікт на Донбасі, який ефект мала блокада Криму, які перспективи вільної торгівлі та безвізового режиму України з ЄС, чи можливі парламентські вибори у 2016 році? Чим житиме Україна та які зміни чекають на її мешканців у новому році в ефірі Радіо Свобода розмірковував директор Інституту "Діалог" Андрій Миселюк.

Той, хто намагається себе на словах показати ярим антикорупціонером, просто вибудовує свої схеми і шукає способи влаштовувати власні справи.

"Шокін - консерватор, тому не хоче ніяких реформ. І зараз США намагаються прибрати одну з головних перешкод у реформі силового сектору. Порошенко ж намагатиметься й далі утримати його на посаді, бо так само не хоче змін.