Коментарi та аналiтика

Поки що Україні не вдалося вийти на траєкторію сталого економічного розвитку, що дозволило би на практиці впевнено забезпечити нові соціальні стандарти, які закладаються в державний бюджет країни на 2017 рік.

Спроби розвести війська у зоні конфлікту на Донбасі лише на трьох невеликих ділянках приречені на поразку. Таку думку політолог, директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк висловив у прямому ефірі телеканалу «112.Україна».

В ближайшее время вопрос предоставления особого статуса Донбассу выноситься на голосование в сессионный зал Верховной Рады не будет. Такой прогноз политолог, директор Института «Диалог» сделал в прямом эфире телеканала «112.Украина».

Найближчим часом питання надання особливого статусу Донбасу виноситись на голосування в сесійний зал Верховної Ради не буде. Такий прогноз політолог, директор Інституту «Діалог» зробив у прямому ефірі телеканалу «112.Україна».

Сам по собі факт того, що МВФ після більш, ніж річної затримки, нарешті, виділив Україні черговий транш - однозначно позитивний факт. Однак, є цілий ряд важливих нюансів, які не дозволяють говорити про усунення проблем у взаєминах з Фондом і про райдужні перспективи співпраці нашої країни з МВФ. Таку думку політолог, директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк висловив 15 вересня в прямому ефірі радіостанції «Голос столиці».

При підготовці бюджету країни на 2017 рік найголовніше в тому, щоб цей документ був реалістичний та адекватний існуючим економічним реаліям. Про це політолог, директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк сказав у прямому ефірі телеканалу «112.Україна». Таким чином експерт прокоментував заяву прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана про те, що уряд подасть на цьому тижні «чесний» бюджет країни на 2017 рік.  

Ситуацію з контрабандою на Сході в ефірі радіостанції Голос Столиці прокоментував директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк.

Останнім часом позначилась дуже небезпечна тенденція: чим дальше, тим більше стає прикладів успішних спроб залучення політичними силами Національного антикорупційного бюро України задля виконання вузьких політико-бізнесових завдань.

«РНБО України – це той орган, завдання якого не полягає ані в том, щоб своїми заявами та діями сіяти паніку серед громадян, ані в тому, щоб із усіх сил робити вигляд, що ніяких серйозних загроз не існує. РНБО повинна визначати виклики, які стоять перед державою за загрожують їй, аналізувати ці виклики та готувати адекватні варіанти реагування».

І за формою, і за змістом заява народного депутата Надії Савченко про початок нового голодування є піар-акцією її партії "Батьківщина". Про це політолог, директор Інституту "Діалог" Андрій Миселюк сказав сьогодні в прямому ефірі телеканалу "112. Україна".

Спільна слідча група з представників п'яти країн із розслідування катастрофи малайзійського літака Боїнг рейсу MH-17 буде змушена шукати нові, неординарні шляхи для того, щоб притягнути до відповідальності російських військових, які знищили два роки тому цивільний літак в небі над Донбасом. Про це політолог, директор Інституту "Діалог" Андрій Миселюк сказав у понеділок в прямому ефірі телеканалу "112.Украіна".