Коментарi та аналiтика

Кожний новий український президент-революціонер, який лише обіцяє виборцям кардинальну зміну правил життя, а сам при цьому не має здібностей виконати ці обіцянки,  незмінно відправляється цими виборцями у нокдаун.

Після прольоту над гніздом МВФ (внаслідок неприйняття «антиколомойського» закону про Приватбанк) на допомогу прийде Міхеїл Саакашвілі зі своїм чарівним шармом успішного реформатора та великими міжнародними зв’язками.

Крім драконівських заходів з ізоляції людей для успіху в боротьбі з коронавірусом потрібно терміново запустити реальне масове тестування спочатку десятків, а потім сотень тисяч українців.

Запасу міцності у вітчизняної економіки для роботи в умовах «драконовірусних» обмежень немає. Допомогти у цій ситуації може тільки МВФ (слідом за яким прийдуть й інші великі кредитори – Світовий банк, Японія, Канада тощо). Але гроші від Фонду не надійдуть – доти, поки не буде ухвалений «антиколомойський» закон про неможливість повернення «Приватбанку» колишньому власникові.  

Надавши Єрмаку карт-бланш на виконання вимог Москви по Донбасу Зеленський опинився у глухому куті. Єдиним реальним виходом з якого може стати його відставка з поста президента.

Низка резонансних висловлювань високопосадовців від «Слуги народу» (міністра юстиції Дениса Малюськи, якого не влаштовує розмір його зарплати, складність утримати дитину на зарплату 36 тисяч від міністра освіти Ганни Новосад, тепер ось рекомендація пенсіонерці від депутата «СН» Євгена Брагаря продати собаку елітної породи та сплатити комуналку тощо) має на меті відволікти увагу суспільства від реальних проблем, які пов’язані із діяльністю Кабміну Гончарука та влади у цілому.

Із фракції «Слуга народу» цієї зими вийде значна кількість народних депутатів. Причому на швидкість і форми цього процесу будуть впливати декілька ключових факторів.

Розведення військ біля селища Золоте-4 є прагненням Офісу президента виконати вимоги Кремля для проведення саміту в «нормандському форматі», але це підвищує ризик окупації нових територій України агресором. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню UA.News розповів директор Інституту соціально-політичного проектування «Діалог» Андрій Миселюк. 

У новому бюджеті України на 2020 рік, з одного боку, продовжиться тенденція задоволення так званих «депутатських хотєлок», а з іншого - не відбудеться підвищення виплат бюджетникам.

Про це директор Інституту соціально-політичного проектування «Діалог» Андрій Миселюк сказав 4 листопада у прямому ефірі телеканалу «112.Україна».

«Червона лінія» у припиненні війни на Донбасі, яку президент Володимир Зеленський та його команда згідно із їхніми запевненнями начебто «не будуть перетинати за жодних умов», насправді вже перейдена. Є факт: ще 1 жовтня Києвом і де-юре і де-факто схвалений вигідний виключно Росії сценарій врегулювання конфлікту на території «особливих районів Донецької та Луганської областей» з легалізацією там ставлеників Москви в якості офіційної влади. Цей сценарій зовсім не враховує інтереси України».

Єдиний шанс для України запобігти добудові та запуску газопроводу «Північний потік-2» вже в найближчій перспективі - терміново запропонувати Євросоюзу чіткий, грамотно виписаний бізнес-план з модернізації та подальшого використання української газотранспортної системи (ГТС). Про це політолог, директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк сказав 23 квітня в прямому ефірі телеканалу «112.Украіна».