Коментарi та аналiтика

Сам по собі факт того, що МВФ після більш, ніж річної затримки, нарешті, виділив Україні черговий транш - однозначно позитивний факт. Однак, є цілий ряд важливих нюансів, які не дозволяють говорити про усунення проблем у взаєминах з Фондом і про райдужні перспективи співпраці нашої країни з МВФ. Таку думку політолог, директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк висловив 15 вересня в прямому ефірі радіостанції «Голос столиці».

При підготовці бюджету країни на 2017 рік найголовніше в тому, щоб цей документ був реалістичний та адекватний існуючим економічним реаліям. Про це політолог, директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк сказав у прямому ефірі телеканалу «112.Україна». Таким чином експерт прокоментував заяву прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана про те, що уряд подасть на цьому тижні «чесний» бюджет країни на 2017 рік.  

Ситуацію з контрабандою на Сході в ефірі радіостанції Голос Столиці прокоментував директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк.

Останнім часом позначилась дуже небезпечна тенденція: чим дальше, тим більше стає прикладів успішних спроб залучення політичними силами Національного антикорупційного бюро України задля виконання вузьких політико-бізнесових завдань.

«РНБО України – це той орган, завдання якого не полягає ані в том, щоб своїми заявами та діями сіяти паніку серед громадян, ані в тому, щоб із усіх сил робити вигляд, що ніяких серйозних загроз не існує. РНБО повинна визначати виклики, які стоять перед державою за загрожують їй, аналізувати ці виклики та готувати адекватні варіанти реагування».

І за формою, і за змістом заява народного депутата Надії Савченко про початок нового голодування є піар-акцією її партії "Батьківщина". Про це політолог, директор Інституту "Діалог" Андрій Миселюк сказав сьогодні в прямому ефірі телеканалу "112. Україна".

Спільна слідча група з представників п'яти країн із розслідування катастрофи малайзійського літака Боїнг рейсу MH-17 буде змушена шукати нові, неординарні шляхи для того, щоб притягнути до відповідальності російських військових, які знищили два роки тому цивільний літак в небі над Донбасом. Про це політолог, директор Інституту "Діалог" Андрій Миселюк сказав у понеділок в прямому ефірі телеканалу "112.Украіна".

Безпековий фактор не є головним пріоритетом «Східного партнерства» Євросоюзу, проте внаслідок «гібридної» агресії Росії проти України та інших країн-членів «Східного партнерства» ці країни змушені постійно співпрацювати разом задля пошуків ефективних відповідей на ці «гібридні» виклики.  Про це політолог, директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк сказав у понеділок у прямому ефірі програми «Порядок денний» Національного радіо України. Дипломат та політик Ігор Осташ, який також брав участь у програмі, підтримав цю тезу Андрія Миселюка.

Задля ефективної боротьби із російським медійним впливом у зоні АТО Україні необхідно на постійній основі, систематично створювати специфічний високоякісний медійний продукт, розрахований саме на населення у зоні АТО.

Президент Петро Порошенко дав прес-конференцію, на якій повідомив про останні економічні успіхи. Заяви глави держави проаналізував політолог, директор Інституту "Діалог" Андрій Миселюк.

Рівень популізму навіть за часів Ющенка був нижчим і не настільки масштабним. Причому Опозиційний блок не підвищує свій рівень популізму, він його постійно тримає на середньому рівні. А ось Саакашвілі і «Батьківщина» змагаються за перше місце. І у них реально зашкалює рівень обіцянок.