Коментарi та аналiтика

«У неділю прихільники Саакашвілі намагатимуться штурмувати парламент, піти на зіткнення з правоохоронцями під лозунгами скасування «сфальсифікованих» виборів та звільнення Саакашвілі з вязниці». До такого сценарію дій опозиції в ці вихідні готується грузинська влада.

Ерозія феномена «Зе» набула незворотного характеру.

Зараз набільш зручний момент для офіційного Києва, щоб запропонувати Німеччині взяти в оренду українські підземні сховища газу (ПСГ). У противному випадку контроль над цими газосховищами може вимагати Росія в обмін на допомогу Україні енергоресурсами для проходження зими.

Таку думку політолог, директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк висловив сьогодні в інтерв’ю журналістам у Києві.

За допомогу Україні енергоресурсами для проходження зими Москва може вимагати контролю над нашими ключовими стратегічними активами в енергетиці – ПСГ та атомкою. Плюс обов’язкові  політичні поступки.

Україна увійшла в опалювальний сезон катастрофічно неготовою і самостійно пройти зиму не зможе.

Після «Розминки» із законом «про деолігархізацію» і «Конкурсу новин» із офшорами-95 у режисерів політичного КВН все пішло шкереберть.

Бліцкриг із зняття Разумкова з посади спікера – на фінішній прямій. Всі ставки зроблені, ставок більше немає.

Те, що партія «Слуга народу» в 2019-му виграла вибори до парламенту – не є сертифікатом власності на крісло спікера Верховної Ради.

Як свого часу президент Кучма власноруч виростив із Ющенко собі альтернативу, так і зараз Зеленський вирощує із Разумкова альтернативу собі. В обох випадках все вийшло по класиці: Хиба хочеш? Мусиш!

Все більш голосний стук чутно вже від Китаю до Англії... Населення багатих країн за півтора року коронавірусних негараздів надзвичайно скучило за звичним життям на широку ногу і без обмежень. І як тільки з’явилася можливість трохи видохнути з полегшенням, зі всіх сил кинулося наздоганяти – виробляти все, що недовиробили, споживати все, що недоспожили. І тут на самому початку цього бігу…стоп. Прибігли.

На довгограючу історію своєї відчайдушної боротьби із ненажерами-кровожерами–олігархами Зеленський буде «нанизувати» як на шампур сенси та сюжетні лінії своєї другої президентської кампанії.