Коментарi та аналiтика

У нашої країни з’явився унікальний шанс - стати поруч із Грузією прикладом пострадянської країни, якій ВДАЛОСЯ. Але вдасться лише у випадку у продовженні «жорсткої підтримки» з боку Джо Байдена.

Тепер Зеленському та його оточенню треба буде дуже постаратися. Щоб своєю грою пішаками на великій шахівниці Джо Байдена проти чорних Володимира Путіна не розчарувати партнерів по грі у Вашингтоні.

Чим швидше падатиме підтримка президента Зеленського і «Слуги народу» та їхній вплив, тим все активніше для свого політичного виживання вони залучатимуть механізми прямих референдумів.

«Закон про штрафи для власників бізнесу, якщо він обслуговує людину без маски - не чітко виписаний юридичний документ. Який залишає широке поле для маніпуляцій, зловживань та різних трактувань цих вимог». Про це політолог, директор Інституту «Діалог» сказав 14 січня 2021 року під час виступу в прямому ефірі на телеканалі «Україна 24».

І змушений був «включити задню» - поспіхом скасував підвищення цін на газ для населення з 1 січня. Це відбулося після серії протестів проти цього підвищення по всій країні.

Кожний новий український президент-революціонер, який лише обіцяє виборцям кардинальну зміну правил життя, а сам при цьому не має здібностей виконати ці обіцянки,  незмінно відправляється цими виборцями у нокдаун.

Після прольоту над гніздом МВФ (внаслідок неприйняття «антиколомойського» закону про Приватбанк) на допомогу прийде Міхеїл Саакашвілі зі своїм чарівним шармом успішного реформатора та великими міжнародними зв’язками.

Крім драконівських заходів з ізоляції людей для успіху в боротьбі з коронавірусом потрібно терміново запустити реальне масове тестування спочатку десятків, а потім сотень тисяч українців.

Запасу міцності у вітчизняної економіки для роботи в умовах «драконовірусних» обмежень немає. Допомогти у цій ситуації може тільки МВФ (слідом за яким прийдуть й інші великі кредитори – Світовий банк, Японія, Канада тощо). Але гроші від Фонду не надійдуть – доти, поки не буде ухвалений «антиколомойський» закон про неможливість повернення «Приватбанку» колишньому власникові.  

Надавши Єрмаку карт-бланш на виконання вимог Москви по Донбасу Зеленський опинився у глухому куті. Єдиним реальним виходом з якого може стати його відставка з поста президента.

Низка резонансних висловлювань високопосадовців від «Слуги народу» (міністра юстиції Дениса Малюськи, якого не влаштовує розмір його зарплати, складність утримати дитину на зарплату 36 тисяч від міністра освіти Ганни Новосад, тепер ось рекомендація пенсіонерці від депутата «СН» Євгена Брагаря продати собаку елітної породи та сплатити комуналку тощо) має на меті відволікти увагу суспільства від реальних проблем, які пов’язані із діяльністю Кабміну Гончарука та влади у цілому.