Коментарi та аналiтика

Перерва між урочистим проведенням установчого самміту «Кримської платформи» та перевіркою її здатності діяти та вирішувати реальні проблеми, пов’язані із Кримом, виявилась короткою – усього півмісяця.

Сигнал Порошенкові не просто надісланий, а й достеменно розтлумачений особисто президентом Зеленським.

Великі військові навчання  Sea Breeze-2021 у Чорному морі наступного тижня стануть першою масштабною  грою мускулами США і Росії після женевської увертюри «миротворців» Джо Байдена і Володимира Путіна.

Зеленський і Ко спробували вельми некошерно мухлювати й з стратегічним партнером США в цілому, й, зокрема, з Джо Байденом, який «як облуплених» знає українських політиків та їхні здібності.

Путін почав дуже важливий етап своєї роботи з переформатування світового порядку. Як і сім років тому цей етап знов припав на квітень і його стартовим майданчиком знову стала Україна.

Останніми днями не вщухає наполеглива риторика про негайне надання Україні Плану дій щодо членства у НАТО від Зеленського. Який, безумовно - надзвичайно досвідчений майстер розмовного жанру. Але ж отримати ПДЧ та перемогти у конкурсі СТЕМів  на черговому конкурсі веселих та кмітливих - це по-одеські дві величезних різниці.

На Брюссельському саміті НАТО у цьому році Україні не буде наданий План дій щодо членства у альянсі (ПДЧ). Головних причин дві:

1) небажання української влади на практиці якісно виконувати «домашні завдання», які дійсно дозволять пришвидшити рух України до НАТО;

2) неготовність деяких ключових членів НАТО (зокрема, Німеччини та Франції) істотно загострювати відносини із РФ, що неодмінно стане наслідком надання Україні ПДЧ.

Найближчим часом не варто очікувати оприлюднення фільму-розслідування групи Bellingcat щодо зриву операції по «вагнерівцям».

Чому відкладається оприлюднення фільму-розслідування групи Bellingcat щодо зриву операції по «вагнерівцям».

Цікаво: коли деякі наші вщент ліберальні та безмежно терпимі ЗМІ почнуть із гнівом писати не про черговий «гомофобний» скандал, а про скандал «гомофілійний»?

«Путін не хоче використовувати «Спутник V» як ліки для російського народу - він пропонує її світові як ще одну гібридну зброю для втілення принципу «розділяй і володарюй».