ЗМI про нас

Президент країни-агресора Володимир Путін триматиме карту визнання "незалежності" ОРДЛО у рукаві. Росія хоче, щоб світ вгадував, який наступний крок вона зробить. Таку думку Gazeta.ua висловив політолог Андрій Миселюк.

Зустріч, яку сьогодні проведуть віце-прем'єр-міністри України Павло Розенко та Польщі Пьотр Глінський, на якій обговорять скандальний закон про Інститут національної пам'яті Польщі, прокоментував в ефірі Українського радіо в програмі "Сьогодні. Зранку" директор Інституту соціально-політичного проектування "Діалог" Андрій Миселюк:

Ракетні стрільби України поруч з Кримом, хто в Україні зацікавлений у тому, щоб тримати конфлікт на Донбасі у статусі «замороженого», призначення нового голови Одеської ОДА – ці та інші ключові події в ефірі радіостанції Голос Столиці прокоментував політолог, директор Інституту соціально-політичного проектування «Діалог» Андрій Миселюк.

Фракції «Блок Петра Порошенка» та «Народний Фронт» у Верховній Раді у найближчі місяці будуть зосереджені на вирішенні тактичних питань. Їм, по-перше, треба буде підтримувати дієздатність коаліції, яка без голосів олігархічних груп «Відродження» і «Воля народу» не зможе приймати рішень. А по-друге, захищати позицію уряду в тарифному протистоянні з популістами.

Якщо місцеві ради будуть публікувати результати голосування публікувати на власному сайті, то цей крок дозволить населенню контролювати їх роботу.

Політолог, директор Інституту соціально-політичного проектування «Діалог» Андрій Миселюк прокоментував в ефірі радіостанції «Голос Столиці» останні резонансні події. Серед них торгова блокада Криму, присутність генсека НАТО на засіданні РНБО в Києві і пропозиція парламенту легалізувати проституцію в країні.

 "В осяжній перспективі парламентська коаліція не розпадеться, — вважає політолог  Андрій Миселюк. — Проте є значний ризик того, що довіру людей до неї зруйнує інформаційна війна проти влади, яку затіяли олігархи. Саме вони стоять за низкою політичних сил і фактично відкрили фронт всередині країниі".

За законопроект "Про внесення змін до статті 60 закону України "Про господарські товариства" у першому читанні не проголосувала фракція "Самопомочі". Цьому є два пояснення.

Фракція політсили Андрія Садового у повному складі не голосувала за закон №2757, покликаний повернути від Фірташа під державний контроль Запорізький титаномагнієвий комбінат

Фракція політсили Андрія Садового у повному складі не голосувала за закон №2757, покликаний повернути від Фірташа під державний контроль Запорізький титаномагнієвий комбінат

Директор Інституту соціально-політичного проектування «Діалог» Андрій Миселюк упевнений, що Європа, чи, принаймні, Нічмеччина, не готова захищати Україну від Росії. В ефірі «Громадського радіо» він висловив своє бачення майбутніх переговорів президентів Порошенка та Путіна: вивід російських військ із Донбасу в обмін на визнання анексії Криму. Проте експерт не вірить, що Київ піде на подібний «самогубчий» крок, і радить вимагати допомоги Вашингтону.