Коментарi та аналiтика

В українській політиці сформувався новий непублічниий альянс – між одіозним олігархом із російським корінням Костянтином Григоришиним та одеським губернатором Михеїлом Саакашвілі. Про це сказав директор Інституту соціально-політичного проектування "Діалог" Андрій Миселюк у коментарі Gazeta.ua. 

Не зумівши заблокувати угоду про асоціацію між Україною та ЄС, Росія усіляко прагне якимось чином загальмувати процес євроінтеграції. І у найближчі кілька років Україна не має шансів стати членом Євросоюзу. 

Атакуючи Ігоря Кононенка, Андрія Іванчука та інших впливових політиків з нинішньої владної команди, олігархи намагаються відбілитися і перевести негатив на владу, показуючи, що на зміну їм прийшли "нові олігархи", вважає Андрій Миселюк. Останні події свідчать про загострення протистоянням між олігархами, які контролюють значну частину депутатів, та президентсько-прем’єрською командою.

Голосування у першому читанні за зміни до Конституції України 31 серпня, яки включає принциповий для ЄС та Росії пункт про особливий порядок самоврядування у окремих регіонах Донбасу так званих «ДНР»-«ЛНР» - необхідний тактичний крок української влади.

На цих місцевих виборах адміністративний ресурс буде використовуватися досить широко. Коли губернатор очолює ще і список партії влади у області, то це пряма дорога до того, щоб використовувати адміністративний ресурс для додаткового посилення цієї партії.

Сакварелідзе виступає як носій якісно нових підходів, які неприйнятні ні для Шокіна, ні для Гузиря. Конфлікт нікуди не подівся, він просто перейшов в приховану, латентну форму — і триватиме далі.

Про причини невдоволення роботою міністрів в ефірі радіостанції «Голос Столиці» розповів політолог, директор Інституту соціально-політичного проектування «Діалог» Андрій Миселюк.