Інститут соціально-політичного проектування «Діалог» 5 грудня організував біля офісу президента України підписання петиції-звернення до президента України Володимира Зеленського. У підписаному документі - заклик до голови держави забезпечити дотримання українських національних інтересів під час його переговорів із президентом Росії Володимиром Путіним 9 грудня у Парижі.

3 березня 2017 р. Інститут "Діалог" організував та провів у Києві круглий стіл на тему «Україна і Польща – природні союзники у протистоянні «гібридній» агресії: ефективні формати взаємодії».

10 лютого 2017 року у Києві відбулась прес-конференція на тему «Трикутник Україна – США – Росія: «перезавантаження» розпочалось». Вона була проведена Інститутом «Далог» як складова спеціального проекту Інституту - комунікаційного майданчику «Україна – Росія: Діалог».

Експертне опитування «Вихід із кризи є: експертна карта рішень» було проведено 1-5 квітня 2016 Інститутом соціально-політичного проектування "Діалог" за підтримки громадської організації "Європейська ініціатива". Його результати були презентовані Інститутом «Діалог» 6 квітня на прес-конференції в Києві.

Експерти Інституту «Діалог» узяли участь у роботі заходу «Стратегічна сесія розвитку Оболонського району» та у ході обговорення запропонували неформальний девіз «Не пивом єдиним!» для просування позитивних сторін життя Оболоні.

Найбільш резонансним коментарем експертів Інституту «Діалог» за грудень 2015 р. став аналіз причин та наслідків розколу в штабі енергоблокади Криму.

Прогноз Інституту «Діалог» відразу після заяви народного депутата Дмитра Яроша про звільнення з поста голови партії «Правий сектор» про те, що 1) вже в наступному році Ярош створить нову політсилу і 2) ця сила буде націоналістичного спрямування повністю підтвердився. 28 грудня Дмитро Ярош заявив про створення в лютому 2016 року нового націоналістичного руху. І закликав членів і прихильників «Правого сектора» вступати в його нову організацію.

Політолог, директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк припускає, що народний депутат. Дмитро Ярош, який днями склав повноваження лідера «Правого сектора»,вже в наступному році з'явиться на чолі нової націоналістичної сили.

Найбільший вплив на роботу нинішньої Верховної Ради має президент Петро Порошенко і найбільші вітчизняні фінансово-промислові групи. Такі дані опитування провідних українських експертів на тему "Який будуть парламентська коаліція і опозиція в 2016 році - причини і наслідки коаліційної кризи", в якому взяв участь директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк.

«Боротьба із корупцією в ЖКГ Києва: поточний стан та перспективи» - круглий стол на таку тему провели 12 жовтня Інститут соціально-політичного проектування «Діалог» та Антикорупційна рада при Київському міському голові.

Директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк узяв участь у експертному опитуванні 50 провідних українських політологів та політичних експертів на тему «Коаліційна криза в Україні».

Опитування проводилось Українським інститутом аналізу та менеджменту політики.