Політолог, директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк припускає, що народний депутат. Дмитро Ярош, який днями склав повноваження лідера «Правого сектора»,вже в наступному році з'явиться на чолі нової націоналістичної сили.

Найбільший вплив на роботу нинішньої Верховної Ради має президент Петро Порошенко і найбільші вітчизняні фінансово-промислові групи. Такі дані опитування провідних українських експертів на тему "Який будуть парламентська коаліція і опозиція в 2016 році - причини і наслідки коаліційної кризи", в якому взяв участь директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк.

«Боротьба із корупцією в ЖКГ Києва: поточний стан та перспективи» - круглий стол на таку тему провели 12 жовтня Інститут соціально-політичного проектування «Діалог» та Антикорупційна рада при Київському міському голові.

Директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк узяв участь у експертному опитуванні 50 провідних українських політологів та політичних експертів на тему «Коаліційна криза в Україні».

Опитування проводилось Українським інститутом аналізу та менеджменту політики.

Виконання заходів Мінської угоди від 12 лютого 2015 року із вирішення конфлікту на Донбасі буде пролонговано на 2016 рік.

Приєднання партії «Удар» Віталія Кличко до партії «Солідарність» Петра Порошенко дозволить цим політичним силам злити в одне ціле свої технологічні, медійні, організаційні, ідеологічні та інші ресурси. І в результаті цього виступити із більш високим результатом під час місцевих виборів, ніж вони досягли б поодинці. Про це директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк сказав у ефірі програми «Столиця» телеканалу «Київ».

«Початок політичного сезону у вересні буде дуже бурхливим. Відбудуться ротації в Кабміні, також можливі й зміни серед голів обласних державних адміністрацій Головним чинником, який буде впливати і на кадрові перестановки, і на перебіг реформи децентралізації, будуть все ж таки місцеві вибори, які активно розпочнуться у вересні». Такий прогноз висловив директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк у прямому ефірі Українського радіо.

Заява прем'єр-міністра Арсенія Яценюка про необхідність визначити нові функції і переглянути функціональне навантаження на чиновників у Кабміні й в обласних державних адміністраціях збігається з проведенням реформи децентралізації. Про це директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк сказав у прямому ефірі радіостанції «Голос столиці».

За законопроект "Про внесення змін до статті 60 закону України "Про господарські товариства" у першому читанні не проголосувала фракція "Самопомочі". Цьому є два пояснення.

Під час проведення місцевих виборів восени пріоритетними питаннями порядку денного кампанії будуть нові тарифи, отримання на місця повноважень (у тому числі, фінансових) для запуску децентралізації на практиці та забезпечення безпеки. Про це директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк сказав під час виступу в прямому ефірі телеканалу «Київ».

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко від самого початку процесу підвищення комунальних тарифів широко та вміло почала використовувати цю тему для підвищення рейтингу своєї політичної сили напередодні місцевих виборів. Про це директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк сказав під час прямого ефіру на телеканалі «112.Україна».