Згідно з результатами дослідження, проведеного в Харкові з 5 по 11 жовтня 2020 року, за чинного мера готові проголосувати 69% виборців.

Найближчий конкурент - Олександр Фельдман, кандидат від партії «Опозиційна платформа -За життя» набирає 6,3%. Губернатор Харківської області, Олексій Кучер, висунутий партією «Слуга народу» - на третьому місці з 4,6%.

На виборах до міської ради також впевнено лідирує політсила чинного мера - рейтинг «Блоку Кернеса Успішний Харків!» становить 48,5%.

У порівнянні з травнем цього року Блок Кернеса суттєво, на 12%, наростив підтримку виборців. При цьому рейтинги найближчих конкурентів - «Опозиційною платформи - За життя» та «Слуги народу» демонструють тенденцію до зниження.

               На виборах до Харківської обласної ради також лідирує Блок Кернеса з 46,5% голосів виборців. У трійці лідерів - «Опозиційна платформа - За життя» з 13,3% і Блок Світличної «Разом!» з 9,2%. Прохідний бар`єр також долає «Слуга народу» - 6,9%.

Респонденти дослідження продемонстрували високий рівень готовності прийти 25 жовтня на виборчі дільниці. 74% опитаних відповіли, що обов'язково прийдуть на вибори. Ще 17% - швидше за все прийдуть.

 

Дослідження електорального і соціального простору г. Харьков проведено на замовлення Інституту соціально-політичного проектування «Діалог». Опитано 1600 респондентів - мешканців м Харків, які володіють виборчим правом (18 років і старше). Розрахунок вибірки проведений по соціально-демографічними показникам генеральної сукупності виборців Харкова. Метод збору соціологічної інформації - техніка face-to-face за місцем проживання респондентів. Статистична похибка не перевищує 2.6%.