Виконання заходів Мінської угоди від 12 лютого 2015 року із вирішення конфлікту на Донбасі буде пролонговано на 2016 рік.

Приєднання партії «Удар» Віталія Кличко до партії «Солідарність» Петра Порошенко дозволить цим політичним силам злити в одне ціле свої технологічні, медійні, організаційні, ідеологічні та інші ресурси. І в результаті цього виступити із більш високим результатом під час місцевих виборів, ніж вони досягли б поодинці. Про це директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк сказав у ефірі програми «Столиця» телеканалу «Київ».

«Початок політичного сезону у вересні буде дуже бурхливим. Відбудуться ротації в Кабміні, також можливі й зміни серед голів обласних державних адміністрацій Головним чинником, який буде впливати і на кадрові перестановки, і на перебіг реформи децентралізації, будуть все ж таки місцеві вибори, які активно розпочнуться у вересні». Такий прогноз висловив директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк у прямому ефірі Українського радіо.

Заява прем'єр-міністра Арсенія Яценюка про необхідність визначити нові функції і переглянути функціональне навантаження на чиновників у Кабміні й в обласних державних адміністраціях збігається з проведенням реформи децентралізації. Про це директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк сказав у прямому ефірі радіостанції «Голос столиці».

За законопроект "Про внесення змін до статті 60 закону України "Про господарські товариства" у першому читанні не проголосувала фракція "Самопомочі". Цьому є два пояснення.

Під час проведення місцевих виборів восени пріоритетними питаннями порядку денного кампанії будуть нові тарифи, отримання на місця повноважень (у тому числі, фінансових) для запуску децентралізації на практиці та забезпечення безпеки. Про це директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк сказав під час виступу в прямому ефірі телеканалу «Київ».

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко від самого початку процесу підвищення комунальних тарифів широко та вміло почала використовувати цю тему для підвищення рейтингу своєї політичної сили напередодні місцевих виборів. Про це директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк сказав під час прямого ефіру на телеканалі «112.Україна».

Підсумком призначення екс-президента Грузії Михайла Саакашвілі головою Одеської обласної держадміністрації через півроку, максимум рік стане дискредитація ідеї можливості провести кардинальні реформи в Україні за грузинським сценарієм реформування.

Про це директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк сказав під час виступу у прямому ефірі радіостанції "Ера ФМ".

У інтерв'ю телеканалу "1+1" директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк зазначив: "Протистояння на Сході України перейшло у стадію "довгограючого", перетворилося на "заморожений" конфлікт. І його радикального рішення в найближчої перспективі точно не відбудуться. Ані на користі однієї сторониані на користь іншої.

21-го травня 2015 р. у Києві відбувся круглий стіл на тему «Півтора роки після початку Євромайдану: динаміка ставлення українців і росіян одне до одного». Він став черговим заходом спеціального проекту Інституту «Діалог» - комунікаційного майданчика "Україна - Росія: Діалог", який функціонує з 2012 року.