Підсумком призначення екс-президента Грузії Михайла Саакашвілі головою Одеської обласної держадміністрації через півроку, максимум рік стане дискредитація ідеї можливості провести кардинальні реформи в Україні за грузинським сценарієм реформування.

Про це директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк сказав під час виступу у прямому ефірі радіостанції "Ера ФМ".

У інтерв'ю телеканалу "1+1" директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк зазначив: "Протистояння на Сході України перейшло у стадію "довгограючого", перетворилося на "заморожений" конфлікт. І його радикального рішення в найближчої перспективі точно не відбудуться. Ані на користі однієї сторониані на користь іншої.

21-го травня 2015 р. у Києві відбувся круглий стіл на тему «Півтора роки після початку Євромайдану: динаміка ставлення українців і росіян одне до одного». Він став черговим заходом спеціального проекту Інституту «Діалог» - комунікаційного майданчика "Україна - Росія: Діалог", який функціонує з 2012 року.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель використала свій візит до Москви 10 травня, аби особисто нагадати президентові Росії Володимиру Путіну про неприпустимість ескалації ситуації на Донбасі, й зокрема про неприпустимість наступу на Маріуполь. Про це директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк сказав під час виступу у прямому ефірі радіостанції «Голос столиці» 11 травня

Про це політолог, директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк сказав під час виступу у прямому ефірі телеканалу NewsOne 12 травня.

Інформація підприємця Дмитра Фірташа на судовому процесі у Австрії щодо його ролі у проведенні переговорів між лідерами Євромайдану Петром Порошенко та Віталієм Кличко безпосередньо не вплине на популярність та вплив президента Порошенко й мера Києва Кличко. В той же час ця інформація змусить і президента, і столичного мера надати пояснення щодо їхньої участі у тіньових переговорах з одним із найвпливовіших українських олігархів після перемоги Євромайдану.

Про це директор Інституту «Діалог» Андрій Міселюк сказав, виступаючи 5 травня в прямому ефірі телеканалу «112.Украіна».

Таку думку директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк висловив в ефірі програми «Актуально» телеканалу «УТР» 5 травня.

Блокування 7 квітня парламентської трибуни депутатами, які вимагали створення комісії для розслідування звинувачень на адресу уряду з боку екс-керівника Державної фінансової інспекції Миколи Гордієнка, - це другий етап кампанії з дискредитації Кабінету міністрів, метою якої є відставка прем'єра і дестабілізація ситуації в країні.

Своїми заявами про переслідування з боку СБУ як «політичного жандарма» влади лідер Комуністичної партії України намагається підвищити свій статус як впливового діяча опозиції. Про це директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк сказав 6 квітня у прямому ефірі телеканалу «112 Україна». Таким чином політолог прокоментував заяви вважає кримінальне переслідування комуністів політичним замовленням.