3 березня 2017 р. Інститут "Діалог" організував та провів у Києві круглий стіл на тему «Україна і Польща – природні союзники у протистоянні «гібридній» агресії: ефективні формати взаємодії».

З польського боку організаторами заходу виступили фонд Fundacja Wschodnia спільно з інформаційним порталом Wschodnik.

На круглому столі виступили представники законодавчої та виконавчої гілок влади України. Зокрема, народний депутат України Дмитро Тимчук і заступник міністра інформаційної  політики України Дмитро Золотухін та Михайло Макарук (міжнародне волонтерське співтовариство «Інформнапалм») розповіли про особливості проведення інформаційно-психологічних операцій (ІПсО) та ідеологічних спецоперацій «гібридної» війни Росії проти України та про те, як Україна захищається від цих атак.

«Українці, поляки і кримські татари мають подолати сприйняття одним одного, яке століттями формувала російська історіографія, аби спільно протидіяти  російській агресивній політиці». Про це на засіданні круглого столу заявив народний депутат України, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

Із аналізом основних проектів, які РФ у рамках «гібридної» агресії реалізовувала на території Польщі у 2016 році, виступив координатор проекту «Стоп террор» Семен Кабакаєв.

Із польського боку виступив науковий співробітник Краківського Ягеллонського університету Міхал Урбан. Він розповів про залучення питань історичної пам'яті та стереотипів до пропаганди, спрямованої на польське суспільство.

Український політолог Євген Магда у своєму виступі розглянув специфіку інструментів «гибридної» агресії, які Росія застосовує саме у Польщі у контексті цієї агресії у Центрально-Східної Європі у цілому.

Таким чином, учасники «круглого столу» проаналізували практичний досвід України та Польщі у протидії Росії на різних ділянках «гібридної» агресії - зокрема, на політичному, дипломатичному, інформаційно-пропагандистському напрямках та у кібер-просторі.

Результатом круглого столу стало визначення найбільш перспективних напрямків прикладної співпраці політиків, військових, представників розвідувальних та спеціальних служб, фахівців кібер-безпеки двох країн.