Проекти

Результати перших 100 днів роботи нової влади були вивчені у червні 2010 року під час спеціального дослідження. За допомогою інтелектуальної системи оцінки синхронних реакцій SINCE вивчалася реакція громадськості на резонансні політичні події та публічні заяви політиків.

Ще до офіційного оголошення про припинення співпраці МВФ з Україною у квітні 2011 року Інститут «Діалог» організував обговорення наслідків цього кроку для економки країни. Це був перший експертний захід у Києві, на якому експерти спрогнозували, яким чином призупинення співробітництва України з МВФ позначиться на економічному становищі нашої країни.

Мета кампанії – привернути увагу української влади до намагань вирішити проблему з безпритульними тваринами в країні жорстокими та негуманними засобами та сприяти популяризації передового європейського досвіду із вирішення такої проблеми.

У квітні 2010 року онук видатного Махатми Ганді, письменник та президент міжнародної громадської Асоціації «Ініціативи змін» Раджмохан Ганді взяв участь у всеукраїнській громадській кампанії «Тиждень довіри в Україні».

Кампанія «Тиждень довіри в Україні» за участю онука Махатми Ганді, громадського діяча Раджмохана Ганді була проведена у квітні 2010 року. Мета кампанії – ліквідування масштабної кризи довіри в українському суспільстві та пошук шляхів із зміцнення довіри.