Ще до офіційного оголошення про припинення співпраці МВФ з Україною у квітні 2011 року Інститут «Діалог» організував обговорення наслідків цього кроку для економки країни. Це був перший експертний захід у Києві, на якому експерти спрогнозували, яким чином призупинення співробітництва України з МВФ позначиться на економічному становищі нашої країни.

Ще до офіційного оголошення про припинення співпраці МВФ з Україною у квітні 2011 року Інститут «Діалог» організував обговорення наслідків цього кроку для економки країни.

Організований 6 квітня 2011 року Інститутом круглий стіл «Динаміка іноземних інвестицій в Україну після відстрочки траншу МВФ» став першим публічним заходом в Києві, на якому експерти спрогнозували, яким чином призупинення співробітництва України з МВФ позначиться на економічному становищі нашої країни.

На заході розглядалася, зокрема, ситуація з іноземними інвестиціями в українську економіку після призупинення співпраці України з МВФ, податкове обкладання, зміни у сфері валютного регулювання тощо.