Результати перших 100 днів роботи нової влади були вивчені у червні 2010 року під час спеціального дослідження. За допомогою інтелектуальної системи оцінки синхронних реакцій SINCE вивчалася реакція громадськості на резонансні політичні події та публічні заяви політиків.

Дослідження, проводилося для аудиторії з 60 респондентів, відібраних за спеціальною вибіркою. Аудиторію сеансу склали мешканці Києва.

Респонденти дали оцінку резонансним політичним подіям і публічним заявам, які зробили провідні політичні діячи в телеефірі. Оцінювання проводилось на основі матеріалів трьох провідних політичних ток-шоу: «Шустер Live» (телеканал «Україна»), «Велика політика» (телеканал «Інтер») і «Свобода слова» (телеканал ICTV) за 100 днів роботи нової влади. Оцінювалися публічні висловлювання представників як опозиції, так і влади (в тому числі представників Кабінету Міністрів та адміністрації президента).

За результатами дослідження з"ясувалося, що головні політичні події за перші 100 днів дій нової влади консолідували громадськість у позитивному та негативному напрямках, а також різко поляризували її.

За результатами дослідження експерти підготували рекомендації з подачі ключових політичних подій. Рекомендації були передані представникам телевізійних каналів, передачі яких були включені в моніторинг.

Дослідження було проведені у партнерстві з групою компаній «Рост» та Фондом якісної політики