У квітні 2010 року онук видатного Махатми Ганді, письменник та президент міжнародної громадської Асоціації «Ініціативи змін» Раджмохан Ганді взяв участь у всеукраїнській громадській кампанії «Тиждень довіри в Україні».

Онук видатного Махатми Ганді, письменник та президент міжнародної громадської Асоціації «Ініціативи змін» Раджмохан Ганді до 2010 року жодного разу не був в Україні.

У квітні 2010 року він прибув до Києва, щоб дати старт всеукраїнській громадській кампанії «Тиждень довіри в Україні».

Візит Раджмохана Ганді та кампанія «Тиждень довіри в Україні» були організовані Інститутом «Діалог» (який в той час ще працював під брендом «Консалтингова група «Драйв»).

Заходи були проведені у партнерстві з філією організації «Ініціативи змін» в Україні - громадською організацією «Основи свободи» та індійським культурним товариством «Ufindarts».

Під час проведення «Тижня довіри в Україні» за участю Раджмохана Ганді відбувся громадський Форум «Довіряти просто? Довіряти складно?», круглий стіл на тему «Схід і Захід України: шлях до довіри», а також загальнонаціональні конкурси фотографій та письмових історій «Довіра - це ...».

Ганді зустрівся із впливовими українськими політиками (у тому числі з екс-президентом України Віктором Ющенко), бізнесменами, громадськими, культурними діячами та узяв участь в самому рейтинговому на той час телевізійному ток-шоу України - програмі «Шустер-live».