Кампанія «Тиждень довіри в Україні» за участю онука Махатми Ганді, громадського діяча Раджмохана Ганді була проведена у квітні 2010 року. Мета кампанії – ліквідування масштабної кризи довіри в українському суспільстві та пошук шляхів із зміцнення довіри.

Кампанія «Тиждень довіри в Україні» за участю онука Махатми Ганді, громадського діяча Раджмохана Ганді була проведена Інститутом «Діалог» (який в той час ще працював під брендом «Консалтингова група «Драйв») у квітні 2010 року.

Мета кампанії – ліквідування масштабної кризи довіри в українському суспільстві та пошук шляхів із зміцнення довіри між різними верствами суспільства для досягнення сталого розвитку країни.

Вже анонсування кампанії на прес-конференції її організаторів у лютому 2010 року довело великий інтерес громадськості та ЗМІ до теми довіри, яке було винесене головним лейтмотивом кампанії. На цій прес-конференції керівник консалтингової групи «Драйв» Андрій Миселюк відзначив актуальність довіри в українському суспільстві, зокрема в політиці: «Ми сподіваємося, що конкуруючі українські політики - Юлія Тимошенко, Віктор Янукович та інші - під час кампанії «Тиждень довіри в Україні» висловлять бажання розпочати діалог. Адже політична карта України досі розділена навпіл. А, отже, людям не вистачає довіри, як до політиків, так і влади в цілому. Раджмохан Ганді готовий розглянути їхні пропозиції про зустріч і стати модератором такого спілкування. Тим більше, що у нашої держави вже є вдалий досвід залучення міжнародних посередників для врегулювання внутрішніх конфліктів – під час Помаранчевої революції».

Програма «Тижня довіри» вийшла різноманітною та досить насиченою :

16 квітня:

Тренінг «Зберігайте Довіру!" компанії FranklinCovey.

16,18,19 квітня:

Показ фільмів, присвячених темі довіри, включаючи фільм Річарда Аттенборо "Ганді", який отримав вісім премій "Оскар" в 1982 році.

20 квітня:

Відкрита лекція Р.Ганді «Побудова довіри в суспільстві протиріч» у Київському університеті ім.Шевченка.

Прямий ефір з участю Р.Ганді у програмі «Шустер-live».

21 квітня:

Прес-конференція Р. Ганді.

Громадський форум «Довіряти просто? Довіряти складно?»Крім Раджмохана Ганді, спікерами на форум були запрошені українські громадські діячі Мирослав Попович, Євген Захаров, Євген Сверстюк.

Відкриття фотовиставки та письмових робіт на тему «Довіра-це ...»

Урочистий прийом з приводу проведення в Україні «Тижня довіри».

22 квітня:

Круглий стіл на тему: «Схід і Захід України: шлях до довіри».

23 квітня в Херсонесі (Крим) пройшов громадський форум «Пошук довіри у багатонаціональному суспільстві Криму».

Також 19-26 квітня у Харкові та у Сімферополі пройшов ряд акцій присвячених «Тижню довіри».

Заходи «Тижня довіри» були проведені у партнерстві з філією «Ініціатив змін» в Україні - міжнародною громадською організацією «Основи свободи» та індійським культурним товариством в Україні «Ufindarts».