23 липня 2014 у Києві Інститут «Діалог» провів телевізійний міст Київ-Тбілісі із обговорення шляхів ратифікації Угод про Асоціацію з ЄС в Україні та у Грузії.

Під час заходу про те, чому грузинський парламент зміг 18 липня ратифікувати Угоду з ЄС у Києві розповів посол Грузії в Україні Міхеїл Уклеба, а у режимі відео-конференції із Грузії - голова Комітету інтеграції з Європою парламенту Грузії Віктор Долідзе та перший заступник голови Комітету із зовнішніх відносин Звіад Квачантирадзе.

Про ситуацію з ратифікацією Угоди у Верховній Раді докладно розповіли голова Комітету з питань європейської інтеграції Григорій Немиря та його перший заступник Ірина Геращенко.

Також у роботі заходу взяв участь колишній віце-прем"єр України з питань європейської інтеграції Олег Рибачук.

У своєму виступі на заході директор Інституту «Діалог» Андрій Міселюк підкреслив, що в інтересах України якнайшвидше ратифікувати Угоду. «Оскільки після цього для Москви буде ліквідована сама можливість тиснути на позицію Києва з питання ратифікації і створювати перешкоди на шляху вступу в силу Угоди про асоціацію», - пояснив свою думку політолог.

Олег Рибачук під час виступу зазначив: «Україна - це Європа!» - так скандували десятки сотень студентів, коли почався студентський Майдан; «Україна - це Європа!» - так говорили більшість українських політиків. Зараз м"яч на нашому полі, тому ми повинні негайно ратифікувати Угоду. Нам потрібно зробити так, щоб те, до чого ми прагнули, запрацювало. Треба зробити Україну європейською не на словах, а на ділі».

Партнером «Діалогу» у організації заходу виступила громадська організація Центр UA.