Спроби розвести війська у зоні конфлікту на Донбасі лише на трьох невеликих ділянках приречені на поразку. Таку думку політолог, директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк висловив у прямому ефірі телеканалу «112.Україна».

Він зазначив: «Зараз, за наполяганням міжнародних посередників у цьому конфлікті Німеччини та Франції відбуваються «камерні» експериментальні розведення військ на трьох маленьких ділянках. Берлін та Париж заявляють, що потім цей вдалий досвід можна буде використати задля розведення війська вздовж усієї лінії зіткнення. Проте цей штучно нав’язаний експеримент здійснити не вдасться – оскільки війська, зброя, боєприпаси тощо вільно та постійно перекидаються у зони відведення з інших ділянок фронту. І спроби розведення раз за разом зриваються. Й будуть зриватися надалі».

Експерт погодився із думкою представника України в трёхсторонней контактній групі Леоніда Кучми, який після підписання рамкової угоди про розведення військ сказав, що таких ділянок розведення «потрібно хоча б 50». «Лише за цієї умови можна було б казати про ефективність спроб провести часткове розведення військ», - зазначив Андрій Миселюк.