Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко від самого початку процесу підвищення комунальних тарифів широко та вміло почала використовувати цю тему для підвищення рейтингу своєї політичної сили напередодні місцевих виборів. Про це директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк сказав під час прямого ефіру на телеканалі «112.Україна».

Лідер партії Батьківщина Юлія Тимошенко від самого початку процесу підвищення комунальних тарифів широко та вміло почала використовувати цю тему для підвищення рейтингу своєї політичної сили напередодні місцевих виборів.

Про це директор Інституту Діалог Андрій Миселюк сказав під час прямого ефіру на телеканалі 112.Україна.

Чим ближче до виборів, тим більша кількість політиків будуть використовувати цю болючу для широкого загалу українців тему для збільшення своїх рейтингів. Скоріш за все, тільки невелика частина з них — як виключення — будуть намагатись пояснити людям, як саме можна оптимізувати тарифи. Наприклад, провести збори мешканців будинків і відмовиться на цих зборах від непотрібних громаді послуг, які закладені у цих тарифах, - прогнозує експерт.

Він зазначив, що пов’язане із питанням тарифів питання індексації зарплат та пенсій використовують не тільки таки схильні для популізму політики як Юлія Тимошенко та лідер Радикальної партії Олег Ляшко. Фракція Блоку Петра Порошенко в парламенті напередодні виборів теж намагається виставити себе захисником інтересів громадян. Тому з їхнього боку і з’являються заклики до колег по коаліції провести індексацію зарплат і пенсій, - сказав експерт.

Він також нагадав, що у щорічному посланні до ВР президент Порошенко також просив уряд прискорити хоча б на кілька місяців індексацію зарплат і пенсій.