В Генпрокуратурі стався особистий конфлікт між генпрокурором Віктором Шокіним та його заступником Віталієм Касько. Генпрокурор Віктор Шокін відчуває, що крісло під ним «хитається», тому будь-якими способами намагається відстрочити свою відставку. 

Політолог, директор Інституту соціально-політичного проектування «Діалог» Андрій Миселюк зазначив, що в Генпрокуратурі стався особистий конфлікт між генпрокурором Віктором Шокіним та його заступником Віталієм Касько. Генпрокурор Віктор Шокін відчуває, що крісло під ним «хитається», тому будь-якими способами намагається відстрочити свою відставку, розповів Андрій Миселюк.

«У Генпрокуратурі ми спостерігаємо яскравий особистий конфлікт між Шокіним та його заступником Касько. Генпрокурор всіляко намагається дошкулити своєму заступнику. Також Шокін намагається будь-якими способами відстрочити свою відставку, він відчуває, що крісло під ним хитається, на це впливають США. Тому він намагається відстрочити більш тісний контакт між Касько та американцями. Коли Генпрокурор не випускає за кордон свого заступника, який займається координацією роботи міжнародних організацій, то це викликає обурення у американських і європейських партнерів», - сказав експерт в ефірі радіостанції "Голос столиці". 

 

Джерело: ралиостанція «Голос столиці», http://newsradio.com.ua/2016_01_12/SHok-n-vs-ma-sposobami-namaga-tsja-v-dstrochiti-svoju-v-dstavku-Miseljuk-2097/