Низка резонансних висловлювань високопосадовців від «Слуги народу» (міністра юстиції Дениса Малюськи, якого не влаштовує розмір його зарплати, складність утримати дитину на зарплату 36 тисяч від міністра освіти Ганни Новосад, тепер ось рекомендація пенсіонерці від депутата «СН» Євгена Брагаря продати собаку елітної породи та сплатити комуналку тощо) має на меті відволікти увагу суспільства від реальних проблем, які пов’язані із діяльністю Кабміну Гончарука та влади у цілому.

Таку думку політолог, директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк висловив 3 лютого у прямому ефірі телеканалу «112.Україна».

«Тим більш, що про необхідність подібних регулярних «перформансів» йде мова на записах, де фігурує «людина з голосом, що схожий на голос прем’єра Гончарука»,  - додав політолог.

«Оскільки доки люди у соціальних мережах зайняті тим, що завзято обговорюють черговий «перформанс», іронізують та творчо доповнюють висловлювання представників «СН» вони, ці громадяни, не займаються вивченням та обговоренням реальних проблем у економічному та соціальному житті країни. Не акцентують увагу на відсутності реалістичної програми дій та дієвого антикризового плану дій у того же Кабміну, на конкретних провалах у його діяльності тощо»,  - сказав Андрій Миселюк.

Хоча, в той час, на його переконання, ці висловлювання показують й інші проблеми - і рівень дискусії  представників влади і проблеми з налагодженням професійної та якісної комунікації влади із суспільством.