Місія Інституту «Діалог» — створення комунікаційних майданчиків для змістовного діалогу і дискусій з актуальних питань політичного, економічного та соціального життя України.

Трохи історії.

Експертно-аналітичний центр «Інститут соціально-політичного проектування «Діалог» був створений в 2009 році. (Перший час свого існування, центр працював під брендом «Консалтингова група «Драйв». З липня 2010 року центр працює під своєю нинішньою назвою — Інститут соціально-політичного проектування «Діалог»).

«Діалог» займається організацією публічних заходів з обговорення актуальних питань суспільно-політичного та економічного життя країни. Разом з тим, із самого початку своєї роботи «Діалог» організовував громадські кампанії. Наприклад, у 2010 році були організовані та проведені національна громадська кампанія «Тиждень довіри в Україні» за участю онука Махатми Ганді, президента міжнародної громадської Асоціації «Ініціативи змін» Раджмохана Ганді.

У тому ж році була проведена громадська кампанія «Шляхи вирішення проблеми бродячих тварин в Україні — за європейськими стандартами» за участю першого президента незалежної України Леоніда Кравчука. Кравчук тоді написав відкритий лист до чинного президента країни Віктора Януковича із закликом гуманними способами вирішити проблему бродячих тварин в Україні. У відповідь на лист Кравчука Віктор Янукович в той же день пообіцяв «сприяти тому, щоб чиновники на місцях чітко дотримувалися законодавства, котре передбачає гуманне ставлення до тварин».

Директор Інституту — політолог Андрій МИСЕЛЮК.

«Діалог» працює, в основному, по-проектно.

В той же час, на постійній основі з 2013 року функціонує комунікаційний майданчик «Україна - Росія: Діалог»: проводяться круглі столи, прес-конференції, відео-мости за участю представників виконавчої та законодавчої влади, впливових громадських лідерів, експертів України та Росії.