Проекти

3 березня 2017 р. Інститут "Діалог" організував та провів у Києві круглий стіл на тему «Україна і Польща – природні союзники у протистоянні «гібридній» агресії: ефективні формати взаємодії».

З липня 2012 до лютого 2017 років року Інститут «Діалог» забезпечував функціонування комунікаціонного майданчику «Україна - Росія: Діалог». Місією майданчику була підтримка змістовної професійної дискусії з найважливіших для української сторони питань порядку денного двосторонніх відносин.

23 липня 2014 у Києві Інститут «Діалог» провів телевізійний міст Київ-Тбілісі із обговорення шляхів ратифікації Угод про Асоціацію з ЄС в Україні та у Грузії.

Напередодні підписання Угоди про асоціацію з ЄС Інститут «Діалог» провів у квітні 2014 року серію публічних заходів із вивчення наслідків цього кроку для мешканців Харківської, Дніпропетровської та Донецької областей.

На запрошення міжнародного фонду «Відродження» Інститут «Діалог» узяв участь в організації 17 червня 2013 року в Донецьку подіумної дискусії «Структурні реформи в Донбасі. Шанси і можливості для регіону після можливого підписання Угоди про асоціацію з ЄС».