Про це директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк сказав під час виступу у прямому ефірі радіостанції "Ера ФМ".

Рік президентства Петра Порошенко довів невиправданість очікувань того, що після Євромайдану влада дозріла до того, щоб якісно змінити формат взаємовідносин із суспільством.

Про це директор Інституту Діалог Андрій Миселюк сказав під час виступу у прямому ефірі радіостанції Ера ФМ.

Рік тому були очікування, що після перемоги Євромайдану цей формат нарешті зміниться: суспільство буде оголошувати свої вимоги, а влада буде їх виконувати, сказав політолог.

На його думку, чимдалі нинішня влада починає все більше повторювати шлях своїх попередників часів Віктора Ющенко У 2005 році Ющенко теж опинився на вершині влади на хвилі масових протестів великої частини українського суспільства. І теж були очікування того, що нова влада буде пам&'ятати про те, що вона відповідальна за свої дії перед суспільством і підзвітна суспільству. Проте відразу після отримання влади сам Ющенко та інші представники нової влади почали використовувати старі тіньові схеми, кулуарні домовленості, так званий дерибан фінансових потоків тощо. І ця практика продовжувалась весь час перебування при владі Віктора Ющенка, зазначив експерт.