Про це політолог, директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк сказав під час виступу у прямому ефірі телеканалу NewsOne 12 травня.

У стосунках західних партнерів нашої країні з офіційним Києвом чим далі, тим більш стають помітними симптоми так званої втоми від України.

Про це політолог, директор Інституту Діалог Андрій Миселюк сказав під час виступу у прямому ефірі телеканалу NewsOne 12 травня.

У якості підтвердження цього він навів невтішні для України підсумки 17-го саміту Україна-ЄС 27 квітня. Також експерт відзначив, що українське питання було впливовим чинником президентських виборів у Польщі, перший тур яких відбувся 10 травня й де діючий президент Броніслав Коморовський зайняв друге місце після опозиційного кандидата Анджея Дуди. Опоненти діючого президента Польщі Коморовського від самого початку виборів наполягали на необхідності переглянути позицію Варшави щодо беззастережної підтримки України. Й звертали увагу на те, що Україна попри численні обіцянки не проводить важливі реформи, не змогла вирішити на свою користь питання на Донбасі тощо, - сказав Андрій Миселюк.

Європейці, на його думку, чекають від українців реальних результатів практичних реформ — і після того ЄС буде готовий більш рішуче підтримати Україну. Місяць за місяцем ЄС та Захід у цілому чує правильні теоретичні обіцянки провести реформи. Цим обіцянкам й європейці, й американці постійно аплодують. Проте ми бачимо, що у західних партнерів від цих аплодисментів, так би мовити, вже починають трохи боліти руки, сказав експерт.