«Початок політичного сезону у вересні буде дуже бурхливим. Відбудуться ротації в Кабміні, також можливі й зміни серед голів обласних державних адміністрацій Головним чинником, який буде впливати і на кадрові перестановки, і на перебіг реформи децентралізації, будуть все ж таки місцеві вибори, які активно розпочнуться у вересні». Такий прогноз висловив директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк у прямому ефірі Українського радіо.

Початок політичного сезону у вересні буде дуже бурхливим. Відбудуться ротації в Кабміні, також можливі й зміни серед голів обласних державних адміністрацій Головним чинником, який буде впливати і на кадрові перестановки, і на перебіг реформи децентралізації, будуть все ж таки місцеві вибори, які активно розпочнуться у вересні.

Такий прогноз висловивдиректор Інституту Діалог Андрій Миселюк у прямому ефірі Українського радіо.

Він нагадав, що ще у травні лідер фракції Блоку Петра Порошенко Юрій Луценко казав про масштабні перестановки в Кабміні саме восени. Власне, тоді Луценко окреслив головні риси цих перестановок: зміни керівництва уряду не відбудеться будуть саме зміни в уряді, а не зміна уряду; окремі перестановки відбудуться ще влітку. Саме це й відбулось — країна отримала відставку міністра екології Шевченка й заяву про відставку голови Мінздрава Квіташвілі, сказав політолог.

Він додав, що у суспільстві накопичився значний негативний потенціал щодо складу діючого уряду і тому влада вимушена буде реагувати на це незадоволення і проводити кадрові зміни у Кабміні.