Нарешті розпочався процес приведення олігархів до того, щоб всі вони діяли за одними, прозорими і зрозумілими правилами. Цей процес потрібно було починати, як кажуть, «навіть не вчора, а ще позавчора». На жаль процес примушення олігархів до роботи за цими правилами почався з великими перекосами.

Нарешті розпочався процес приведення олігархів до того, щоб всі вони діяли за одними, прозорими і зрозумілими правилами. Цей процес потрібно було починати, як кажуть, навіть не вчора, а ще позавчора. На жаль процес примушення олігархів до роботи за цими правилами почався з великими перекосами.

Про це директор Інституту Діалог Андрій Миселюк сказав 23 березня під час виступу на телеканалі ICTV у програмі Свобода слова.

На його думку, ці ускладнення відбулись не в останню чергу тому, що першою влада взулась на найбільш міцну заразолігархічну групу - Приват.

Ця група має багато важелів впливу на ситуацію в країні, які Приват відразу показав у ході конфлікту — це стало неприємною несподіванкою. В результаті ситуація швидко вийшла за межі збереження домовленостей, які, судячи зі всього, були досягнуті між президентом, урядом та лідером Привату Ігорем Коломойським відразу після прийняття закону про повернення під вплив держави Укрнафти, сказав політолог.