Приєднання партії «Удар» Віталія Кличко до партії «Солідарність» Петра Порошенко дозволить цим політичним силам злити в одне ціле свої технологічні, медійні, організаційні, ідеологічні та інші ресурси. І в результаті цього виступити із більш високим результатом під час місцевих виборів, ніж вони досягли б поодинці. Про це директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк сказав у ефірі програми «Столиця» телеканалу «Київ».

Приєднання партії Удар Віталія Кличко до партії Солідарність Петра Порошенко дозволить цим політичним силам злити в одне ціле свої технологічні, медійні, організаційні, ідеологічні та інші ресурси. І в результаті цього виступити із більш високим результатом під час місцевих виборів, ніж вони досягли б поодинці.

Про це директор Інституту Діалог Андрій Миселюк сказав у ефірі програми Столиця телеканалу Київ.

У результаті цього об'єднання відбудеться синергія ресурсів, яка у кінцевому підсумку піде на користь обом політичним силам, сказав політолог

На думку Миселюка, особливо це стосується партії Удар — в неї є досвід участі й у парламентських, і місцевих виборів, є й партійні структури, які проте зараз перебувають в обмежено робочому стані та не готові вже до самостійної участі партії у виборчому процесі. В той же час, Удар Кличка зможе допомогти об'єднанню у Києві.

Політолог також припустив, що об'єднанню Солідарність + Удар вдасться вже найближчим часом погодити умови співпраці на місцевих виборах із партією Народний фронт, яка минулого тижня заявила, що не прийматиме участі у цих виборах у якості їхнього самостійного суб'єкта.