«Почав боротьбу із крадіжкою державних фінансів у великих розмірах із затримання керівників Держаної служби з надзвичайних ситуацій UPDATE `andy_dialog`.`eko_content` SET `introtext`=ДСНС) Сергія Бочковського та його заступника Василя Стоєцького, владі необхідно продовжити ліквідацію злочинних схем в усіх сферах. Чи буде "нульова терпимість" щодо всіх корупціонерів – це питання на сьогодні залишається відкритим».

Почав боротьбу із крадіжкою державних фінансів у великих розмірах із затримання керівників Держаної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) Сергія Бочковського та його заступника Василя Стоєцького, владі необхідно продовжити ліквідацію злочинних схем в усіх сферах. Необхідна нульова терпимість щодо кожного корупціонера без виключень — незалежно від того, яку він займає посаду, в якій партії, яка в нього політичний дах тощо. Чи буде така нульова терпимість щодо всіх корупціонерів — це питання на сьогодні залишається відкритим.

Про це директор Інституту Діалог Андрій Миселюк заявив 25 березня у прямому ефірі телеканалу 112 Україна.

Необхідно подати чіткий зрозумілий сигнал всім корупціонерам, що ті схеми, які працювали раніш так безкарно прокручувати вже не вдасться, зазначив політолог.

Він спрогнозував, що випадок із затриманням Сергія Бочковського та Василя Стоєцького не стане поодиноким прикладом боротьби з корупційними схемами і вже найближчим часом відбудуться нові затримання високопосадовців, які займаються реалізацією корупційних схем.