21-го травня 2015 р. у Києві відбувся круглий стіл на тему «Півтора роки після початку Євромайдану: динаміка ставлення українців і росіян одне до одного». Він став черговим заходом спеціального проекту Інституту «Діалог» - комунікаційного майданчика "Україна - Росія: Діалог", який функціонує з 2012 року.

21-го травня 2015 р. у Києві відбувся круглий стіл на тему Півтора роки після початку Євромайдану: динаміка ставлення українців і росіян одне до одного.

Він став черговим заходом спеціального проекту Інституту Діалог - комунікаційного майданчика Україна - Росія: Діалог, який функціонує з 2012 року.

У ході круглого столу були проаналізовані показники динаміки ставлення українців і росіян одне до одного за даними українських і російських соціологічних досліджень з листопада 2013 до травня 2015-го року. Також фахівці представили свої прогнози щодо динаміки відносин росіян і українців одне до одного у середньо- та довгостроковій перспективі.

Директор Інституту Діалог Андрій Миселюк наголосив на необхідності регулярно використовувати дані серйозних наукових досліджень для отримання неупередженої картини значних змін у ставленні українців і росіян одне до одного. Розгляд даних таких досліджень у динаміці надасть можливість виявити закономірності впливу реальних процесів і в Україні, і в Росії на ставлення суспільств обох країн одне до одного. А також влив інформаційного середовища в обох країнах на це ставлення.

Радник-посланник Посольства Грузії в Україні Георгій Закарашвілі розповів про динаміку ставлення грузин та росіян одне до одного до російсько-грузинського збройного конфлікту 2008 року, під час самого конфлікту та у роки після нього.

У роботі круглого столу взяли участь генеральний директор Київського Міжнародного Інституту соціології (КМІС) Володимир Паніотто, президент Фонду Скорочення ризиків Володимир Костерін.

Бачення російської сторони представляли співробітники відділу соціокультурних досліджень соціологічної компанії Левада-центр Олексій Левінсон іCвітлана Корольова та віце-президент Центру політичних технологій Георгій Чижов.

Після виступів спікерів круглого столу відбулась дискусія із тематики заходу, у якій узяли участь експерти та представники преси.