Заява прем'єр-міністра Арсенія Яценюка про необхідність визначити нові функції і переглянути функціональне навантаження на чиновників у Кабміні й в обласних державних адміністраціях збігається з проведенням реформи децентралізації. Про це директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк сказав у прямому ефірі радіостанції «Голос столиці».

Заява прем'єр-міністра Арсенія Яценюка про необхідність визначити нові функції і переглянути функціональне навантаження на чиновників у Кабміні й в обласних державних адміністраціях збігається з проведенням реформи децентралізації.

Про це директор Інституту Діалог Андрій Миселюк сказав у прямому ефірі радіостанції Голос столиці.

Планами Кабміну передбачається, що державні чиновники у Києві будуть позбавлені тих функцій, які можна передати на місця, вони не будуть дублюватися в центрі. Крім того, між різними міністерствами по-новому можуть бути розподілені якісь повноваження, сфери відповідальності, - зазначив політолог.

На його думку, у першу чергу, потрібна передача фінансових повноважень на місця. Час від часу чиновники рапортують про те, що на місця передані такі-то сфери відповідальності. Але в той же час зберігається розрив між новими обсягами завдань і необхідними для їхнього виконання ресурсами. Наприклад, щодо забезпечення якісного ремонту доріг тощо, - сказав Андрій Миселюк.