Можна очікувати напередодні 9 травня й активізації військової активності росіян на Донбасі, й проведення ними терористичних, диверсійних актів.

Вже зараз можна прогнозувати, що відзначення Дня Перемоги 9 травня в цьому році буде використане російським керівництвом задля організації нової хвилі масової істерії в російському суспільстві з приводу того, що зараз відбувається в Україні.

Про це політолог, директор Інституту Діалог Андрій Миселюксказав 16 березня під час виступу в прямому ефірі на телеканалі Київ.

Будуть заяви Кремля з приводу того, що в сучасній Україні фашизм набирає все більше сил і впливу. І завдання Росії як оплоту анти фашизму — зупинити українських фашистів. Для виконання цього завдання все російське суспільство має згуртуватись навколо керівництва Росії. Це реперні точки для консолідації російського суспільства, товар розрахований виключно на внутрішнього, російського, споживача, зазначив експерт.

Він додав, що на жаль, можна очікувати напередодні 9 травня й активізації військової активності росіян на Донбасі, й проведення ними терористичних, диверсійних актів тощо.

Політична складова у відзначенні у Росії свята Перемоги у II світовій війні, починаючи із початку 2000-их років почала у відзначенні цієї дати переважати суспільне значення цього свята, сказав політолог.

Вже з 2010 року, коли відзначались 65 років Перемоги, почали казати, що фашизм піднімає голову в Україні. Й завдання Росії — зупинити його наступ. Тому, на жаль, для українців відзначення Дня Перемоги в цьому році буде тривожним святом, зазначив Андрій Миселюк.