У інтерв'ю телеканалу "1+1" директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк зазначив: "Протистояння на Сході України перейшло у стадію "довгограючого", перетворилося на "заморожений" конфлікт. І його радикального рішення в найближчої перспективі точно не відбудуться. Ані на користі однієї сторониані на користь іншої.

У інтерв'ю телеканалу 1+1 директор Інституту Діалог Андрій Миселюк зазначив: Протистояння на Сході України перейшло у стадію довгограючого, перетворилося на заморожений конфлікт. І його радикального рішення в найближчої перспективі точно не відбудуться. Ані на користі однієї сторони (України та її західних союзників), ані на користь іншої (Росії).

Він додав, що Росія послідовно намагалась перетворення збройне протистояння на Сході на заморожений конфлікт. І доводиться констатувати, що у здійсненні цього плану Москва досягла успіху, зазначив експерт.

На думку експерта, ця заморожена стадія конфлікту почалась після досягнення Мінських домовленостей у лютому. Захід отримав у Мінську документально підтверджене запевнення Росії сприяти деескалації ситуації у регіоні. Після цього країни Заходу перестали активно тиснути на Росію з метою припинити підтримку бойовиків на Сході. І те, що московські обіцянки у Мінських угодах-2 повністю розходяться із реальними діями Росії на Донбасі для Заходу не є підставою для перегляду своєї позиції, - сказав Андрій Миселюк.