Своїми заявами про переслідування з боку СБУ як «політичного жандарма» влади лідер Комуністичної партії України намагається підвищити свій статус як впливового діяча опозиції. Про це директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк сказав 6 квітня у прямому ефірі телеканалу «112 Україна». Таким чином політолог прокоментував заяви вважає кримінальне переслідування комуністів політичним замовленням.

Своїми заявами про переслідування з боку СБУ як політичного жандарма влади лідер Комуністичної партії України намагається підвищити свій статус як впливового діяча опозиції.

Про це директор Інституту Діалог Андрій Миселюксказав 6 квітня у прямому ефірі телеканалу 112 Україна. Таким чином політолог прокоментував заяви вважає кримінальне переслідування комуністів політичним замовленням.

Симоненко зарекомендував себе як лідер політичної сили, яка ідеологічно підтримує сепаратистів на Сході країни. Симоненко - це своєрідний прапор сил, які підтримують сепаратизм фінансово, ідеологічно тощо. Він цю позицію не змінює та продовжує озвучувати тези російської пропаганди. Тому зрозуміло, чому СБУ зайнялась ним, причому зайнялась у першу чергу, - сказав експерт.

Він також висловив переконання, що лідер російських комуністів Геннадій Зюганов обов’язково підтримає позицію лідера КПУ і, можливо, навіть прибуде задля цього у Київ на мітинг у підтримку Симоненко 1 травня. Між керівництвами КПРФ та КПУ є досить серйозні тертя. Проте вони залишаються скритими та не виходять на поверхню. Проте публічно заявити підтримку колегам-українським комуністам, яких гнобить фашистська хунт - це елемент обов’язкової програми для лідера КПРФ, - додав Андрій Миселюк.