Кредит МВФ Україні, який поза всяким сумнівом буде схвалений завтра Радою директорів Фонду дозволить стабілізувати і курс національної валюти і економічну ситуацію в цілому на більш надійних засадах

Адміністративні важелі впливу на курс гривні, які застосувало керівництво Нацбанку України, дозволили стабілізувати курс національної валюти лише на короткий проміжок часу. Кредит МВФ Україні, який поза всяким сумнівом буде схвалений завтра Радою директорів Фонду дозволить стабілізувати і курс національної валюти і економічну ситуацію в цілому на більш надійних засадах.

Про це сказав директор Інституту Далог Андрій Миселюк 10 березня під час виступу в ефірі телеканалу 112 Україна.

Він підкреслив, що кредити МВФ і гроші від інших міжнародних фінансових інституцій, які прийдуть слідом за грошима від Міжнародного валютного фонду дозволять здійснювати економічне планування хоча б у середньостроковій перспективі а не реагувати на виклики у пожежному порядку.

В той же час експерт зазначив, що гроші від МВФ самі по собі не є передумовою того, що в Україні почнуться широкі практичні реформи в економіці. Це дві сфери, які між собою напряму не пов’язані, сказав Андрій Миселюк.

Запис ефіру за участі Андрія Миселюка - http://112.ua/video/utrennee-shou-112-minut-vypusk-ot-10-03-2015-chast-2.html?type=90175 (з 52 хвилини)