Прогноз Інституту «Діалог» відразу після заяви народного депутата Дмитра Яроша про звільнення з поста голови партії «Правий сектор» про те, що 1) вже в наступному році Ярош створить нову політсилу і 2) ця сила буде націоналістичного спрямування повністю підтвердився. 28 грудня Дмитро Ярош заявив про створення в лютому 2016 року нового націоналістичного руху. І закликав членів і прихильників «Правого сектора» вступати в його нову організацію.

 

"Зараз настав час зосередитися на державних речах. Наш рух виріс, зміцнив і переходить на новий етап свого розвитку. Тепер ми хочемо постати не як узкофункціональний, а як загальнонаціональний патріотичний рух, з метою об'єднати всіх патріотів України. Ми ініціюємо створення нового громадсько-політичного руху, установчий з'їзд якого планується на лютий. Працюємо зараз над його розвитком, концепцією діяльності, програмними принципами. Двері нашого руху відкриті для всіх патріотів України, які поділяють наші цінності, в першу чергу для членів і прихильників "Правого сектора", - заявив Дмитро Ярош.

 

Нагадаємо, 12 листопада директор Інституту «Діалог» Андрій Миселюк спрогнозував, що Дмитро Ярош, який тільки що оголосив про свій відхід з поста глави «ПС», вже наступного року очолить нову націоналістичну силу: «У нього вже є велика впізнаваність, накопичений політичний капітал. Можна очікувати, що вже в наступному році Ярош з'явиться на чолі нової націоналістичної сили Оскільки він вже зв'язав себе «намертво» з націоналістичним дискурсом в українській політиці, то нова сила буде націоналістичного спрямування».