Це зазначив 2 лютого директор Інституту «Далог» Андрій Миселюк під час виступу на «Радіо «Свобода».

Бойовики хочуть отримати від України гроші та матеріальні блага, які їм потрібні. А від Росії вони будуть отримувати зброю, - зазначив 2 лютого директор Інституту Далог Андрій Миселюк під час прямого ефіру на Радіо Свобода.

Зараз Київ продовжує годувати великою мірою ЛНР та ДНР, тому що туди постачається газ, електроенергія, вода. Те, що стосується того, що пенсії не виплачуються - то зараз терористи хочуть цей перелік благ, які вони отримують від України, збільшити, - зазначив експерт.

Він підкреслив, що у Кремля є деякі важелі для того, щоб тиснути на позиції Києва у питанні забезпечення цих республік. Наприклад, у контракті щодо постачань електроенергії, який стосувався постачання до Криму, була ще умова, щоб електроенергія обов’язково надходила до так званих ДНР і ЛНР, сказав політолог.

Миселюк підкреслив, що мова не йде про те, щоб Київ у повному обсязі почав вкладати гроші, поновлювати інфраструктуру на Донбасі. По-перше, в України (будемо казати так, як воно є) ресурсів немає. По-друге, тоді, коли ти цю територію не контролюєш, не можна вкладати туди величезні гроші, ресурси і все інше, пояснив експерт.