Увольнение Рената Кузьмина улучшит позиции президента Виктора Януковича на переговорах с ЕС по делу Тимошенко, а также расширит пространство для решения этого вопроса.

Звільнення Рената Кузьміна покращить позиції Президента Віктора Януковича на переговорах з ЄС щодо справи Тимошенко, а також розширить простір для вирішення цього питання.

Таку думку висловив у коментарі кореспондентовіУкрінформудиректор Інституту соціально-політичного проектування Діалог Андрій Миселюк.

Янукович намагається покращити свої позиції у переговорах з ЄС щодо справи Тимошенко. Цього він хоче досягти, прибравши з Генпрокуратури Кузьміна, фігура якого є надзвичайно великим подразником для європейців, - сказав він.

На думку експерта, переведеннямКузьмінадо РНБО Президент розширив собі простір для можливого вирішення справи Тимошенко, один з варіантів якого - відпустити її на лікування до Німеччини, залишивши при цьому висунуті проти неї звинувачення.

Миселюк вважає, що Президент може піти на такий крок в останній момент, тобто перед розглядом питання Тимошенко уЄС14-15 жовтня.

Ця дата припадає на велике православне свято Покрови, що має дляПрезидентавелике значення. Наприклад, рішення щодо звільнення Юрія Луценко Янукович ухвалив на свято Благовіщення, - нагадав експерт.

Як повідомлялось раніше, Європейський Союз очікуватиме на вирішення справи лідера опозиції Юлії Тимошенко до 15 жовтня.

Джерело: http://www.ukrinform.ua/ukr/news/zvilnennya_kuzmina_rozshirit_prostir_dlya_virishennya_spravi_timoshenko___ekspert_1869948